3 powody, dla których powinieneś wybrać drukarkę poleasingową

0
3 powody, dla których powinieneś wybrać drukarkę poleasingową

Dziś trudno wyobrazić sobie biuro firmy, którego pracownicy nie mają dostępu do wydajnych i prostych w obsłudze drukarek. Ponieważ są one zazwyczaj dość intensywnie użytkowane, planując ich zakup, powinieneś celować w produkty markowe. Zapewne wiesz, że dobrej klasy urządzenia drukujące, szczególnie laserowe, kosztują niemałe pieniądze. Istnieje jednak alternatywa dla zakupu nowego sprzętu komputerowego – to drukarka poleasingowa. W dalszej części poznasz 3 najważniejsze powody, które powinny Cię skłonić do wyboru właśnie tej opcji. Zostań z nami, jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupie takiego wyposażenia biurowego!

Zalety drukarek poleasingowych

Na początek warto wyjaśnić, czym jest drukarka poleasingowa. Dużym firmom, które wykorzystują ogromne ilości sprzętu komputerowego, bardziej opłaca się podpisać umowę na jego wynajem niż kupować na własność. Jest to leasing, w ramach którego przedsiębiorca dostaje nowe urządzenie i może je użytkować przez określony czas, płacąc miesięczną ratę za usługę.

Gdy umowa się skończy, sprzęt wraca do leasingodawcy i zazwyczaj jest sprzedawany na wolnym rynku. Drukarki poleasingowe są więc używane, ale za to pewne, jeśli kupisz je u solidnego sprzedawcy. W naszej firmie urządzenia te zawsze przechodzą kompleksowy przegląd techniczny przed sprzedażą. To duża zaleta, gdyż kupując je od osób prywatnych, nigdy nie masz pewności, jak były eksploatowane i w jakim są stanie.

Na tym jednak nie koniec, gdyż są jeszcze 3 inne ważne powody, które powinny Cię zachęcić do zakupu laserowych drukarek poleasingowych:

  • przystępna cena,
  • jakość klasy premium,
  • dostęp do serwisu gwarancyjnego.

Powód nr 1: korzystna cena

W zdecydowanej większości przypadków przedsiębiorstwa leasingują laserowe drukarki przez okres nie dłuższy niż 2-3 lata. Choć wydaje się to niewiele, w przypadku sprzętu komputerowego taki czas wystarczy, aby dużo straciły na wartości. Dzięki temu możesz kupić solidne urządzenie do swojej firmy, płacąc za nie dużo mniej, niż za te same modele, ale nowe.

Wybór używanych drukarek poleasingowych to świetna opcja na zaoszczędzenie pieniędzy i to bez konieczności szukania kompromisów. Pamiętaj, że wiele z tych urządzeń nie było intensywnie eksploatowanych, a więc na pewno posłużą Ci przez długi czas.

Powód nr 2: jakość klasy premium

Żaden przedsiębiorca nie podpisze umowy leasingu na niskiej jakości sprzęt komputerowy, pochodzący od nieznanych producentów. Z tego powodu laserowa drukarka poleasingowa praktycznie zawsze będzie urządzeniem klasy premium. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. modele od cenionej na rynku marki HP. Decydując się na nie, możesz liczyć na niezawodność, satysfakcjonującą wydajność działania oraz wysoką jakość druku.

Pamiętaj, że zazwyczaj są to urządzenia używane mające nie więcej niż 2-3 lata. Nie jest to więc sprzęt komputerowy, który byłby przestarzały. Jego parametry w niczym nie ustępują wielu nowym modelom drukarek laserowych od znanych producentów.

Powód nr 3: serwis gwarancyjny

Jedną z największych korzyści wynikających z zakupu drukarek poleasingowych jest dostęp do profesjonalnego serwisu. Zamawiając je w naszej firmie C-Bit dostajesz na niego gwarancję! Oznacza to, że w razie jakichkolwiek problemów z jego działaniem nie musisz się obawiać wysokich kosztów. Nie ponosisz więc takiego ryzyka jak przy zamawianiu używanej drukarki od osoby prywatnej. Jednocześnie oszczędzasz dużo pieniędzy, które musiałbyś wydać na nowe urządzenia, jeśli zależy Ci na gwarancji.

Wiesz już, dlaczego warto?

Mamy nadzieję, że powyższe zalety przekonały Cię do tego, iż warto postawić na używane drukarki poleasingowe, szczególnie laserowe. Nie musisz mieć dużego budżetu, aby zainwestować w dobry sprzęt komputerowy, niezbędny do funkcjonowania i rozwoju większości współczesnych firm. Jeśli szukasz urządzeń wysokiej klasy, sprawdzonych, z gwarancją i w dobrej cenie, już dziś zajrzyj do naszego sklepu. W Cebit czeka na Ciebie niejedna nowoczesna i niezawodna drukarka poleasingowa. Na pewno znajdziesz model dopasowany do indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby zawsze służymy wsparciem technicznym przy wyborze. Oferujemy również profesjonalny serwis gwarancyjny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl