HP xw9400 Workstation Tower

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 2 632,20 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2632.20

Cena netto: 2 140,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

HP xw9400 Workstation Tower - Opis produktu

HP xw9400 Workstation Tower

/ 2 x Dual-Core AMD Opteron Processor 2220 2.8GHZ

/ Pamiec 8GB

/ dysk 73GB SAS

/ DVD-RW

/ grafika nVidia  Quadro FX 5600

/ licencja XP PRO 64bit

Bez klawiatury, myszki i monitora

Zakupiony w naszej firmie sprzęt używany jest sprawdzany, testowany i czyszczony przed wysyłką, na sprzęt używany udzielamy 3 miesięcznej gwarancji z możliwością jej przedłużenia. Gwarancja na sprzęt nowy podana jest w opisie.

Wszelkie reklamy produktów wraz z cenami prezentowane w niniejszym sklepie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i 66¹ Kodeksu Cywilnego. Państwa zamówienie na zakup określonych produktów będzie wiążące tylko, jeżeli zostanie potwierdzone przez C-bit bis. Ceny i specyfikacje są aktualne w dniu ich publikacji, ale zależne od dostępności produktów i mogą ulec zmianie. C-bit bis nie odpowiada za błędy edytorskie lub dotyczące zamieszczonych poglądowych zdjęć produktów, które nie są ofertą.

Stacje graficzne HP xw9400

Dzięki mocy obliczeniowej nowych procesorów AMD Opteron stacje robocze HP xw9400 oferują wyższą produktywność, zwłaszcza w aplikacjach wielowątkowych oraz wymagających środowiskach wielozadaniowych. Idealnie nadają się do zaawansowanych zastosowań, takich jak projektowanie, grafika trójwymiarowa, prace związane z wydobyciem ropy naftowej i gazu oraz badania naukowe. 

HP xw9400 zapewnia wszystkie zawansowane możliwości projektowania typowe dla wydajnych stacji roboczych HP. Stacja robocza HP xw9400 otrzymała w testach Electronic Products Environmental Assessment Tool (EPEAT™) najwyższy stopień Gold, co umacnia pozycję HP jako lidera w dziedzinie ochrony środowiska. Wszystkie stacje robocze są w ponad 90% przystosowane do potrzeb recyklingu, a ich obudowy nie wymagają używania narzędzi, co umożliwia sprawne i łatwe przeprowadzenie ręcznych modyfikacji. Stacja robocza HP xw9400 jest wyposażona w zasilacz 80 PLUS, który ma znacznie wyższą sprawność energetyczną niż zasilacz standardowy, dzięki czemu zmniejsza się zarówno zużycie energii, jak i ilość bezproduktywnego ciepła emitowanego do otoczenia.

Firmy wykorzystują stacje robocze HP do projektowania wszelkiego typu obiektów, od butów do biegania poprzez samochody wyścigowe i postaci z filmów animowanych po łodzie podwodne, a także do zarządzania wszelkiego rodzaju obiektami, od wartych miliardy dolarów papierów wartościowych w obrocie handlowym po kluczowe środowiska informatyczne. 

PNY Quadro FX 5600 / 5600G

Karta PNY Quadro FX 5600 definiuje nowe standardy w grafice 3D. Jest kartą  przeznaczoną dla bardzo wymagających aplikacji 3D wykorzystujących rendering w czasie rzeczywistym.  Rewolucyjna zunifikowana architektura układów NVIDIA Quadro® oferuje zoptymalizowaną wydajność aplikacji. Łącząc technologię NVIDIA® CUDA™ i najbardziej zaawansowany zestaw funkcji, w tym największe bufory ramki, PNY Quadro FX 5600 rozwiązuje najbardziej złożone problemy. Stanowiąc referencyjny standard dla Shader Model 4.0, PNY Quadro FX 5600 umożliwiają obsługę aplikacji nowej generacji przy bezprecedensowej jakości obrazu. 

Obsługuje magistrale PCI Express 16x

Pamięć 1.5 GB DDR3 RAM 384 bit

Nowej generacji programowalny "silnik" Vertex i Pixel Shader Model 4.0 (OpenGL 2.1 / DirectX 10)

Jednostka w pełni programowalna

HPDR - High Precision Dynamic Range Imaging

Sprzętowy OpenGL overlay dla płaszczyzn

12-bitowa precyzja obróbki subpikseli

16-krotny sprzętowy antyaliasing (FSAA)

Sprzętowy antyaliasing punktów i linii

Multi-sampling RG FSAA

Sprzętowe wspomaganie dwustronnego oświetlenia

Wyjście na okulary stereo 3D (OpenGL Quad Buffer)

2 wyjścia cyfrowe DVI-I dla monitorów LCD (maks. 3840x2400/24Hz)

Wysokowydajny sterownik do systemów Windows Vista, XP, 2000 a także Linux, Solaris

Sterowniki OpenGL optymalizowane pod profesjonalne aplikacje graficzne

Dodatkowa karta PNY Quadro G-Sync z funkcjami framelock/genlock (tylko 5600G)

Dane techniczne

Stan produktu Używany
Procesor AMD Opteron
Typ obudowy Tower
Karta graficzna Quadro FX 5600
Typ pamięci ram DDR 3
Typ dysku twardego SAS
Opinie o produkcie (0)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl