Ten produkt jest niedostępny.
Dostępność:
brak towaru
Dokonałeś już oceny!
Ocena:
4.42
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Opis
monitor lcd 22" Dell P2210 WFP
ekran panoramiczny
pivot-obracany ekran
/ regulacja wysokości i kąta nachylenia
/4xUSB
DVI
| Format ekranu monitora | panoramiczny |
| Przekątna ekranu | 22 cale |
| Wielkość plamki | 0,248 mm |
| Typ panela LCD | TFT TN |
| Technologia podświetlenia | LED |
| Matryca błyszcząca (glare) | Nie |
| Nakładka dotykowa na ekran | Nie |
| Zalecana rozdzielczość obrazu | 1680 x 1050 pikseli |
| Częst. odświeżania przy zalecanej rozdzielczości | 60 Hz |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | • 1000:1 |
| • 2000000:1 | |
| Kąt widzenia poziomy | 170 stopni |
| Kąt widzenia pionowy | 160 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Certyfikaty | • TCO 5.0 |
| • ENERGY STAR 5.0 | |
| • EPEAT Gold | |
| Regulacja cyfrowa (OSD) | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Złącza wejściowe | • 15-stykowe D-Sub |
| • DVI-D (z HDCP) | |
| Pozostałe złącza | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowany hub USB | Tak |
| Karta sieciowa (LAN) | Nie |
| Zintegrowana kamera | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pilot w zestawie | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Pobór mocy (praca/spoczynek) | 25/1 Wat |
| Możliwość pochylenia panela (tilt) | Tak |
| Regulacja wysokości monitora (height adjustment) | Tak |
| Obrotowa podstawa monitora (swivel) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Nie |
| Możliwość zabezpieczenia (Kensington) | Nie |
| Szerokość | 514,4 mm |
| Wysokość | • 347,6 mm |
| • 447,6 mm | |
| Głębokość | 184,1 mm |
| Masa netto | 5,08 kg |
| Kolor obudowy | czarny |
| Dodatkowe informacje | • Kontrast: 1000:1 (typowy) |
| • Kontrast: 2000000:1 (dynamiczny) |
gwarancja: 12 miesięcy
| Zaawansowana produktywność
|
Produkt: DELL MONITOR P2210 22"