Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1215.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Opis
DANE TECHNICZNE:
| CPU | 2x Intel® Xeon® 6C E5-2620 2.00 GHz 15M Pełna obsługa sprzętowa Wirtualizacji |
| Pamięci | 16GB RAM PC3 ECC |
| Karta graficzna | Zintegrowana |
| Dysk twardy | 16x2,5" chassis |
| Zasilacz | 2x zasilacz 750W |
| Obudowa | Rack 2U 19" |
| Karta sieciowa | Karta LAN 4xGETH |
| karta Raid | PERC H710 mini |
| Porty |
iDRAC7 Enterprise 1x VGA, 4xUSB 2x PCIe |
| Gwarancja |
12 miesięcy W zestawie brak okablowania. Potrzebne kable do wybrania z tabelki na górze pod ceną. |
Produkt: DELL R720/2x 6C E5-2620 2.0 GHz 15M/16GB/16x2.5"