Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 675.00
towar niedostępny
4
Masz pytania? Zadzwoń
71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 7010 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Typ obudowy | Desktop |
| Generacja procesora | 3 |
| Rodzina Procesora | Intel i7 |
| Procesor | Intel i7 3770 |
| Ilość procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Taktowanie prosecora | 3.9 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 4 |
| Ilość pamięci RAM | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Wyjście graficzne | DisplayPort |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 240 GB SSD |
| Dodatkowy dysk twardy | 500 GB HDD |
| Napęd optyczny | Brak. możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| WiFI | Brak, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 6 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 0 |
| System operacyjny | Windows 7 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell 7010 / i7-3770/ 16GB / 256B SSD + 500 HDD + 1 TB HDD / 7 Pro |
Opis
Dell 7010 SFF /Desktop / i7-3770 / 16GB / 240GB SSD / W7
Dell 7010 SFF to znakomity komputer stacjonarny o wyśrubowanych możliwościach. We wnętrzu znajdziemy doskonałe podzespoły topowych producentów, wśród których warto wymienić procesor nowej generacji, szybkie kości RAM i dysk twardy w technologii półprzewodnikowej. Komputer jest znakomity zarówno do pracy, jak i do zabawy. Tym samym warto go mieć u siebie już dziś. Wyróżnia się także designem, gdyż jest w całości pokryty kolorem czarnym i srebrnym, dzięki czemu bardzo elegancko się prezentuje.
Szybki, nowoczesny i atrakcyjny Dell 7010
Dell 7010 SFF to komputer dopracowany w każdym calu. W gnieździe płyty głównej nowej generacji znajdziemy procesor Intel® i7-3770, który posiada 4 fizyczne rdzenie (8 wątków). Dzięki temu jest niepokonany w wykonywaniu wielu zadaniach jednocześnie. Bazowa częstotliwość wynosi 3,40 GHz a taktowanie w trybie turbo 3,90 GHz, dzięki czemu procesor sprosta także bardzo wymagającym aplikacjom, które znacznie obciążają jednostkę centralną. Producent zestawił procesor z 8 GB pamięci operacyjnej RAM w technologii DDR3, która charakteryzuje się znacznie wyższą prędkością niż u poprzednika. Karta graficzna Intel® HD Graphics 4400 została zintegrowana z procesorem.
Jednym z wielu atutów Dell 7010 SFF jest także dysk ssd, który ma pojemność 240 GB. W stosunku do dysków talerzowych HDD, modele SSD są znacznie szybsze we wszystkich wykonywanych czynnościach (nawet dziesięciokrotnie) i charakteryzują się bardzo krótkim czasem dostępu do plików. Są także odporne na wibracje i ewentualne uszkodzenia w wyniku upadku. Z przodu urządzenia znajdziemy pionowy napęd optyczny DVD oraz kilka podręcznych portów, w tym USB 3.0 i USB 2.0 oraz wejście mikrofonowe i wyjście audio.
Bezawaryjny i przyszłościowy Dell 7010
Warto wiedzieć, że w przypadku tego komputera stacjonarnego istnieje możliwość znacznej jego rozbudowy, dzięki zastosowaniu nowoczesnego i wydajnego slotu PCIe 16x oraz 4 slotów na pamięć operacyjną. Urządzenie wyposażono w zasilacz o mocy 240 W, który zapewni komputerowi stabilne działanie. Preinstalowany system Windows 7 w wersji Professional 64 bit pozwala na rozpoczęcie pracy lub zabawy natychmiast po wyjęciu komputera z pudełka. Zamów już dziś swój wymarzony komputer stacjonarny Dell 7010 SFF i korzystaj z jego sprawności i szybkiej pracy.
7010 SFF / Desktop na i7/ 16GB / 240GB SSD / / WIN 7
Procesor: Intel Core i7-3770 QUAD CORE
Zainstalowana ilość pamięci RAM: 16GB DDR3
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4400
Dysk twardy: 240GB SSD + 500 HDD + 1 TB HDD
Wbudowane napędy optyczne: brak
Dźwięk Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio
Łączność: LAN 10/100/1000 Mbps
Rodzaje wyjść / wejść - panel przedni: USB 2.0 - 2 szt. USB 3.0 - 2 szt.
Wejście mikrofonowe - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Rodzaje wyjść / wejść - panel tylny: USB 2.0 - 4 szt. USB 3.0 - 2 szt.
RJ-45 (LAN) - 1 szt.
VGA (D-sub) - 1 szt.
Display Port - 2 szt.
RS232 – 1 szt.
Złącze audio – 1 szt.
AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
Porty wewnętrzne (wolne) PCI-e – 2 szt.
Zasilacz: 240 W
System:
Zainstalowany system Windows 7
Gwarancja 12 miesięcy (sprzęt poleasingowy)
Produkt: Dell 7010 / i7-3770/ 16GB / 256B SSD + 500 HDD + 1 TB HDD / 7 Pro