Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2770.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 5531 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 15" |
| Dotykowa matryca | Tak |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 (FHD) |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 12800 H |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Taktowanie procesora | 4.8 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 32 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 5531 15,6" / i7-12GEN / 32GB / 512GB / FHD DOTYK / Win11 PRO |
Opis
Biznesowy laptop Dell Latitude 5531 to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Dell stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń.

Korzystaj z dwóch sieci jednocześnie dzięki pierwszemu na świecie jednoczesnemu połączeniu wielosieciowemu dla szybszego pobierania danych i wideo. Uzyskaj do 20% więcej transferu danych ze zoptymalizowanej sieci, 30% szybsze przetwarzanie danych aplikacji i 8 razy lepszą jakość wideo dzięki zoptymalizowanej przepustowości Internetu. Do tego funkcja ExpressCharge zapewnia do 80% naładowania w ciągu 60 minut.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-12800H
- Liczba rdzeni: 14 ( 6 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 20
- Taktowanie procesora Turbo: Performance 4.8 GHz Efficient 3.7 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 24MB
- Pamięć RAM: 32GB DDR5
- Dysk: 512GB SSD
- Dotykowy ekran: Tak
- Typ ekranu: Błyszczący, LED, IPS
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD)
- Jasność matrycy: 250 cd/m²
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowane dwa mikrofony - Kamera: internetowa FHD oraz na podczerwień
- Łączność:
LAN 1 Gb/s
Wi-Fi 6E
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
1x USB 3.2 Gen.1
1x USB 3.2 Gen.1 (z PowerShare)
2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
1x HDMI 2.0
1x RJ-45 (LAN)
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - Kolor dominujący: Szary
- Czytnik linii papilarnych: Nie
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello
Kamera z wbudowaną zaślepką - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje:
Wydzielona klawiatura numeryczna
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad - Wysokość: 25,7 mm
- Szerokość: 358 mm
- Głębokość: 233 mm
- Waga: 1,79 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell Latitude 5531 15,6" / i7-12GEN / 32GB / 512GB / FHD DOTYK / Win11 PRO