Dell Latitude 5540 15,6" / i5-13GEN / 16GB / 256GB SSD / FHD DOTYK / Win 11 PRO Oryginalne opakowanie
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2830.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 5540 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 15" |
| Dotykowa matryca | Tak |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 (FHD) |
| Generacja procesora | 13 |
| Rodzina Procesora | i5 |
| Procesor | Intel i5 1345 U |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 4.7 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 4 |
| Ilość pamięci ram | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 256 GB SSD |
| Klawiatura | Naklejki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 5540 15,6" / i5-13GEN / 16GB / 256GB SSD / FHD DOTYK / Win 11 PRO Oryginalne opakowanie |
Opis
Biznesowy laptop Dell Latitude 5540 to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Dell stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń.

Ekran o proporcjach 16:9 może pochwalić się wyświetlaczem ComfortView Plus, który dba o Twoje oczy i nie pozwala na ich przemęczenie. Dzięki wysokiej jasności matrycy możesz liczyć na łatwą i przyjemną pracę również w trudnych warunkach. Nasłonecznione biuro lub praca z parku nie stanowią już żadnego problemu. Sztuczna inteligencja poprawia jakość dźwięku i głosu oraz dostosowuje się do różnych środowisk. Neuronowa redukcja szumów eliminuje niepożądane szumy tła, a także szum tła uczestników rozmowy.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-1345U
- Liczba rdzeni: 10 ( 2 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 12
- Taktowanie procesora: 3.5-4.7 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 12MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR4
- Dysk: 256GB SSD
- Dotykowy ekran: Tak
- Typ ekranu: Błyszczący, LED, WVA
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD)
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe Graphics
- Pamięć karty graficznej: Pamięć współdzielona
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowane dwa mikrofony
Kamera internetowa
Kamera na podczerwień
HD - Łączność:
LAN 1 Gb/s
Wi-Fi 6E
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
1x USB 3.2 Gen. 1
1x USB 3.2 Gen. 1 (z PowerShare)
2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
1x HDMI 2.0
1x RJ-45 (LAN)
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
1x Czytnik Smart Card - Kolor dominujący: Szary
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Kamera z wbudowaną zaślepką - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje: Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
- Wysokość: 20,9 mm
- Szerokość: 321 mm
- Głębokość: 212 mm
- Waga: 1,36 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A, Oryginalne opakowanie
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell Latitude 5540 15,6" / i5-13GEN / 16GB / 256GB SSD / FHD DOTYK / Win 11 PRO Oryginalne opakowanie