Ten produkt jest niedostępny.
Dell Latitude 7330 13,3" / i7-12GEN / 32GB / 512GB SSD / FHD / Win11 PRO Oryginalne opakowanie
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2220.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 7330 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 13" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 (FHD) |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 1265 U |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 4.8 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 4 |
| Ilość pamięci ram | 32 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 1 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 7330 13,3" / i7-12GEN / 32GB / 512GB SSD / FHD / Win11 PRO Oryginalne opakowanie |
Opis
Poznaj niesamowicie elegancki, lekki i kompaktowy laptop Dell Latitude 7330. Z wbudowaną kamerą na podczerwień możesz błyskawicznie zalogować się do systemu i mieć pewność, że nikt nieupoważniony nie otrzyma dostępu do Twoich danych. Ekran Full HD doskonale sprawdzi się podczas prezentowania projektu współpracownikom, a nowy i większy wentylator zadba o chłód, kiedy zrobi się naprawdę gorąco. Postaw na styl i wydajność, aby wykonywanie złożonych i trudnych projektów stało się proste i przyjemne.

Większy wentylator z ulepszeniami termicznymi pozbywa się nagromadzonego ciepła z komponentów dzięki przeciwległym wylotom powietrza i zoptymalizowanej wentylacji. Wbudowane chłodzenie utrzymuje system w chłodzie i zapewnia do 30% cichszą pracę, niż w poprzednim modelu. Pracuj z wieloma aplikacjami i nie obawiaj się, że laptop straci na wydajności z powodu przegrzania.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-1265U
- Liczba rdzeni: 10 ( 2 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 12
- Taktowanie TURBO rdzeni Performance: 4.8 GHz
- Taktowanie TURBO rdzeni Efficient: 3.6 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 12MB
- Pamięć RAM: 32GB DDR4 ( wlutowana )
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Dotykowy ekran: Nie
- Typ ekranu: Matowy, LED, WVA
- Przekątna ekranu: 13,3"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD)
- Jasność matrycy: 250 cd/m²
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe Graphics
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowane dwa mikrofony - Kamera: Tak, internetowa FHD oraz kamera na podczerwień
- Łączność:
Wi-Fi 6E
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
1x USB 3.2 Gen.1
2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
1x HDMI 2.0
1x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe
1x Czytnik Smart Card - Kolor dominujący: Czarny
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje:
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
Intel vPro - Wysokość: 17 mm
- Szerokość: 307 mm
- Głębokość: 200 mm
- Waga: 1,13 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A, Oryginalne opakowanie
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell Latitude 7330 13,3" / i7-12GEN / 32GB / 512GB SSD / FHD / Win11 PRO Oryginalne opakowanie