Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3630.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 7640 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 16" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1200 (FHD+) |
| Generacja procesora | 13 |
| Rodzina Procesora | i5 |
| Procesor | Intel i5 1345 U |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 4.7 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Latitude 7640 16" / i5-13GEN / 16GB / 512GB SSD / FHD+ / Win11 PRO |
Opis
Przed Tobą biznesowy laptop Dell Latitude 7640. Jego elegancka i wytrzymała konstrukcja to świetna opcja dla osób, które często podróżują. Poza tym wiele przydatnych funkcji ułatwi Ci pracę i sprawi, że stanie się bezpieczniejsza. Z kamerą na podczerwień możesz szybko i bezpiecznie logować się do systemu. Wydajność to drugie imię Latitude 7640, za które odpowiada procesor Intel Core 13. generacji.

Czas na pierwszy w historii 16-calowy laptop Latitude, który zapewni Ci optymalną ilość miejsca do pracy i rozrywki. Dzięki współczynnikowi proporcji 16:10 możesz liczyć na jeszcze większą przestrzeń roboczą. To aż o 5% większy obszar produktywności. Touchpad w laptopie jest teraz o 20% większy, co daje Ci większą przestrzeń do nawigacji oraz lepsze wyczucie, które nie wymaga używania dodatkowych akcesoriów.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-1345U
- Liczba rdzeni: 10 ( 2 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 12
- Taktowanie procesora TURBO rdzenie Performance: 4.7 GHz
- Taktowanie procesora TURBO rdzenie Efficient: 3.5 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 12MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR5 ( wlutowane )
- Dysk: 512GB SSD
- Dotykowy ekran: Nie
- Typ ekranu: Matowy, LED, WVA
- Przekątna ekranu: 16"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200 (Full HD+)
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe Graphics
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowany mikrofon - Kamera: Tak, internetowa FHD oraz kamera na podczerwień
- Łączność:
Wi-Fi 6E
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
1x USB 3.2 Gen.1
1x USB 3.2 Gen.1 (z PowerShare)
2x USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery)
1x HDMI 2.0
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
1x Czytnik Smart Card - Kolor dominujący: Srebrny
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello
Kamera z wbudowaną zaślepką
Czytnik Touch ID - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje: Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
- Wysokość: 19,5 mm
- Szerokość: 358 mm
- Głębokość: 250 mm
- Waga: 1,84 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell Latitude 7640 16" / i5-13GEN / 16GB / 512GB SSD / FHD+ / Win11 PRO