Ten produkt jest niedostępny.
Dell Precision 3571 15,6" / i7-12GEN / 32GB / 512GB / T600 / FHD / Win11 PRO Oryginalne opakowanie
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3100.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 15" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 (FHD) |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 12800 H |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Taktowanie procesora | 4.8 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 32 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | Nvidia Quadro T600 4 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Naklejki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Precision 3571 15,6" / i7-12GEN / 32GB / 512GB / T600 / FHD / Win11 PRO Oryginalne opakowanie |
Opis
Smukły, lekki, elegancki i gotów do zaawansowanej pracy z grafiką. Dell Precision 3571 został wyposażony z niezwykle wydajny procesor i profesjonalną kartę graficzną, oferując płynność i wydajność na najwyższym poziomie. Po prostu projektuj i twórz, o zaplecze technologiczne nie musisz się już martwić. Dell Precision 3571 przeznaczony jest dla profesjonalistów – architektów, grafików, programistów.

Dzięki większemu wentylatorowi Dual Opposing Output (DOO) i rurkom cieplnym stacja robocza pracuje cicho i z większą prędkością przez dłuższy czas w porównaniu z poprzednimi generacjami. Stacje robocze Precision są testowane, aby zapewnić płynne działanie aplikacji o wysokiej wydajności, na których polegasz na co dzień. Certyfikaty firmy Dell ISV obejmują najpopularniejsze niezależne aplikacje.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel® Core™ i7-12800H
- Liczba rdzeni: 14 ( 6 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 20
- Taktowanie TURBO rdzeni Performance: 4.8 GHz
- Taktowanie TURBO rdzeni Efficient: 3.7 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 24 MB
- Pamięć RAM: 32GB DDR5
- Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: 64 GB
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Dotykowy ekran: Nie
- Typ ekranu: Matowy, LED, WVA
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD)
- Jasność matrycy: 400 cd/m²
- Karta graficzna: Nvidia Quadro T600 4GB
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowane dwa mikrofony - Kamera: Tak, kamera internetowa FHD oraz kamera na podczerwień
- Łączność:
LAN 1 Gb/s
Wi-Fi 6E
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
2x USB 3.2 Gen. 1
2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
1x HDMI 2.0
1x Czytnik kart pamięci microSD
1x RJ-45 (LAN)
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
1x Czytnik Smart Card - Kolor dominujący: Szary
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello
Kamera z wbudowaną zaślepką - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje:
Wydzielona klawiatura numeryczna
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
Matryca z pokryciem barw 100% sRGB
Intel vPro - Wysokość: 24,1 mm
- Szerokość: 358 mm
- Głębokość: 233 mm
- Waga: 1,79 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A, Oryginalne opakowanie
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell Precision 3571 15,6" / i7-12GEN / 32GB / 512GB / T600 / FHD / Win11 PRO Oryginalne opakowanie