Dell Precision T7810 / Xeon E5-2667 v3 / 16GB / 256GB SSD / Quadro M4000 / Win10 PRO
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2590.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | T7810 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Typ obudowy | Tower |
| Generacja procesora | V3 |
| Rodzina Procesora | Intel Xeon |
| Procesor | Intel Xeon E5 2667 v3 |
| Ilość procesorów | 2 |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Taktowanie prosecora | 3.6 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 4 |
| Ilość pamięci RAM | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | Nvidia M4000 8 GB |
| Wyjście graficzne | DisplayPort |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 256 GB SSD |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFI | Brak, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 4 |
| Port USB 3.0 | 6 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 0 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Precision T7810 / Xeon E5-2667 v3 / 16GB / 256GB SSD / Quadro M4000 / Win10 PRO |
Opis
Dell Precision to wyjątkowo wydajne stacje robocze dla klientów biznesowych i indywidualnych. Idealne dla projektantów, architektów, grafików oraz innych specjalistów oczekujących wysokiej jakości wykonania, trwałości, wydajności czy znakomitej funkcjonalności. Urządzenia serii Precision zaprojektowano z myślą o bezproblemowej pracy w wielu zastosowaniach. Doskonała konstrukcja, ekstremalne procesory, wydajne karty graficzne, skuteczne chłodzenie czy maksymalny potencjał to tylko namiastka tego, co oferuje sprzęt sygnowany logiem Dell Precision. Rodzina Xeonów przeznaczona jest na rynek serwerów na co wskazuje wyższa wydajność, zwiększona ilość pamięci podręcznej drugiego L2 i trzeciego L3 oraz możliwość pracy w konfiguracji wieloprocesorowej. Idealnie nadają się również dla projektantów graficznych jak i domowych użytkowników.


Specyfikacja:
- Procesor: Intel Xeon E5-2667 v3
- Liczba rdzeni procesora: 8
- Liczba wątków procesora: 16
- Taktowanie procesora: 3.2-3.6 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 20MB
- Ilość procesorów: 1
- Pamięć: 16GB DDR4
- Dysk: 256GB SSD
- Karta graficzna: Nvidia Quadro M4000 8GB
- Karta dźwiękowa: Realtek ALC3861 High Definition Audio zint.
- Komunikacja: Intel I217 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s zint.
- Zewnętrzne porty:
4x USB 3.0
6x USB 2.0
2x PS2
1x COM
1x RJ45
Audio - Waga: 14kg
- Wymiary: 417 x 173 x 471 mm
- Dołączone wyposażenie: kabel zasilający
- Pochodzenie: Poleasingowy
- System operacyjny: Windows 10 Pro
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A
Produkt: Dell Precision T7810 / Xeon E5-2667 v3 / 16GB / 256GB SSD / Quadro M4000 / Win10 PRO