Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 335.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Opis
Dell Ultrasharp U2410 z matrycą S-IPS i podświetleniem LED:
| Wyświetlacz | |
| Wielkość ekranu | Obszar widoczny 24 cale (518,4 mm) |
| Współczynnik proporcji ekranu | Panoramiczny (16:10) |
| Typ matrycy | IPS - In Plane Switching |
| Optymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 przy 60 Hz |
| Kontrast | 1000 do 1 (standardowo) |
| Współczynnik kontrastu dynamicznego | 80 000:1 (maks.) |
| Jasność | 400 cd/m2 (standardowo) |
| Czas reakcji | 6 ms (szary - szary) |
| Maksymalny kąt widzenia (w pionie/poziomie) | 178 stopni w pionie i poziomie |
| Obsługa kolorów | 1,07 mld kolorów |
| Gamma barw | 110% (CIE 1976) |
| Rozstaw pikseli | 0,27 mm |
| Wewnętrzne przetwarzanie | 12 bitów |
| Liczba pikseli na cal | 94 |
| Wsparcie dla standardów przestrzeni kolorów i zgodności z nimi | AdobeRGB (pokrycie 96%) |
| Typ urządzenia | Płasko ekranowy monitor panoramiczny |
| Możłiwości połączenia i ilość | |
| Złącze VGA (Video Graphics Array) | 1 |
| Złącze DVI-D (Digital Visual Interface - Digital) z obsługą standardu HDCP | 2 |
| Złącze DispalyPort (DP) | 1 |
| Component | 1 kpl |
| Composite | 1 |
| HDMI (High Definition Multimedia Interface) | 1 |
| Czytnik kart pamięci | 1 |
| Port przepływu transmisji USB 2.0 Hi-Speed | 1 |
| Port odbioru transmisji USB 2.0 Hi-Speed | 4 |
| Podstawa | |
| Możliwości regulacji | Regulacja wysokości, nachylenia, obrotu w poziomie i pionie z wbudowanym systemem rozmieszczenia kabli |
| Mocowanie do montażu monitorów LCD | Montaż zgodny ze standardem VESA |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (wys. x szer. x gl.) | 19,40 cala (493,0 mm) x 22,03 cala (559,7 mm) x 7,93 cala (201,5 mm) |
| Waga (tylko panel - do montażu zgodnego ze standardem VESA) | 6,50 kg (14,30 funta) |
| Waga (z opakowaniem) | 11,04 kg (24,34 funta) |
| Zasilanie elektryczne | |
| Wymagania napięcia | Od 100 do 240 VAC/50 lub 60 Hz + 3Hz/2,0 A (maksymalnie) |
| Pobór mocy: | 75 W (normalna praca) |
Gwarancja 6 miesiące
na ekranie czerwona plamka - zdjęcie w galerii
Produkt: Monitor Dell Ultrasharp U2410 KL A- plamka