Dell Vostro 7620 16" / i7-12GEN / 16GB / 512GB SSD / RTX 3050 / QHD+ / Win11 PRO
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3510.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 16" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 3072x1920 (QHD+) |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 12700 H |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Taktowanie procesora | 4.7 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX 3050 4GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Naklejki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 1 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell Vostro 7620 16" / i7-12GEN / 16GB / 512GB SSD / RTX 3050 / QHD+ / Win11 PRO |
Opis
Biznesowy laptop Dell Vostro 7620 to odpowiedź na Twoje potrzeby. Dzięki niemu masz pewność, że wszystkie powierzone Ci zadania wykonasz szybko i bez opóźnień. Wytrzymała obudowa to idealne rozwiązanie jeśli często podróżujesz, a długi czas pracy baterii i szybkie ładowanie ułatwią Ci bycie mobilnym. Dzięki udoskonalonemu systemowi chłodzenia możesz pracować zawsze na najwyższych obrotach.

Obudowa w Dell Vostro 7620 została stworzona z aluminium. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt jest lekki, a przy tym wytrzymały. Jego wytrzymałość potwierdza również standard militarny MIL-STD-810H. Zabieraj notebooka w każdą służbową podróż i nie obawiaj się o jakiekolwiek uszkodzenia. Dodatkowo laptop może pochwalić się podświetlaną klawiaturą, która jest odporna na zachlapanie.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-12700H
- Ilość rdzeni: 14 ( 6 Performance, 8 Efficient )
- Ilość wątków: 20
- Taktowanie procesora TURBO (rdzenie Performance): 4,7 GHz
- Taktowanie procesora TURBO (rdzenie Efficient): 3,5 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 24MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR5
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Dotykowy ekran: Nie
- Typ ekranu: Matowy, LED, IPS
- Przekątna ekranu: 16"
- Rozdzielczość ekranu: 3072 x 1920
- Jasność matrycy: 300 cd/m²
- Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowane dwa mikrofony - Kamera: internetowa FHD
- Łączność:
Wi-Fi 6
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
2x USB 3.2 Gen.1
1x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
1x HDMI 2.0
1x Czytnik kart pamięci SD
1x RJ-45 (LAN)
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
1x DC-in (wejście zasilania) - Kolor dominujący: Czarny
- Czytnik linii papilarnych: Nie
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Kamera z wbudowaną zaślepką - Obudowa i wykonanie:
Aluminiowa obudowa
Standard militarny MIL-STD-810H - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje:
Wydzielona klawiatura numeryczna
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
Klawiatura odporna na zachlapanie
Matryca z pokryciem barw 100% sRGB - Wysokość: 20 mm
- Szerokość: 357 mm
- Głębokość: 252 mm
- Waga: 2,02 Kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell Vostro 7620 16" / i7-12GEN / 16GB / 512GB SSD / RTX 3050 / QHD+ / Win11 PRO