Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2900.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | XPS 13 9315 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 13" |
| Dotykowa matryca | Tak |
| Rozdzielczość matrycy | 2880x1920 |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i5 |
| Procesor | Intel i5 1230 U |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 4.4 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | USB C |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Dell XPS 9315 2w1 13,4" / i5-12GEN / 16GB / 512GB / 3K Dotyk / Win11 PRO |
Opis
Odkryj możliwości Dell XPS 13 9315 i przekonaj się, że ten wyjątkowy laptop spisuje się świetnie w biurze, jak i poza nim. Niezwykle cienka i trwała konstrukcja, w której zamknięto starannie dobrane podzespoły to pewność wydajności klasy biznesowej. Pracuj szybciej i bez zakłóceń.

Od teraz możesz liczyć na jeszcze wyższą wydajność niż w notebookach XPS 13 poprzedniej generacji. Wszystko to dzięki procesorom Intel Core 12. generacji. Pracuj produktywnie i dostosuj wydajność urządzenia do swoich potrzeb dzięki wbudowanej aplikacji Dell Performance. Wybierz jeden z czterech dostępnych trybów (Cichy, Ultra-Performance, Chłodny lub Zoptymalizowany) i zacznij pracę na własnych zasadach.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-1230U
- Liczba rdzeni: 10 ( 2 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 12
- Taktownie Turbo rdzeni Performance: 4.4GHz
- Taktownie Turbo rdzeni Efficient: 3.3 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 12MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR5 ( wlutowane )
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Dotykowy ekran: Tak
- Typ ekranu: Błyszczący, LED, WVA
- Przekątna ekranu: 13,4"
- Rozdzielczość ekranu: 2880 x 1922 (3K)
- Jasność matrycy: 500 cd/m²
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe Graphics
- Dźwięk:
Wbudowane głośniki stereo
Wbudowane dwa mikrofony
- Kamera: Tak, internetowa HD oraz kamera na podczerwień
- Łączność:
Wi-Fi 6
Moduł Bluetooth 5.2
- Złącza:
2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
- Kolor dominujący: Srebny
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Szyfrowanie TPM
Windows Hello
- Obudowa i wykonanie:
Aluminiowa pokrywa matrycy
Aluminiowe wnętrze laptopa
Aluminiowa obudowa
- System operacyjny: Microsoft Windows 11 PRO
- Dodatkowe informacje:
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
Matryca z pokryciem barw 100% sRGB
- Wysokość: 14 mm
- Szerokość: 295 mm
- Głębokość: 199 mm
- Waga: 1,17 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Dell XPS 9315 2w1 13,4" / i5-12GEN / 16GB / 512GB / 3K Dotyk / Win11 PRO