GSTARCAD 2019 STANDARD

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 1 955,70 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1955.70

Cena netto: 1 590,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 2471

GSTARCAD 2019 STANDARD - Opis produktu

GstarCAD 2019

GstarCAD to uniwersalny i niezawodny program CAD 2D/3D. Stanowi rozsądną alternatywę dla wiodących dotychczas na rynku konkurencyjnych rozwiązań CAD, typu AutoCAD Lt ®. GstarCAD jest w pełni kompatybilny z plikami DWG i DXF ( dane CAD 2D i CAD 3D). Program został wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika i wszystkie funkcjonalności niezbędne do skutecznej i wydajnej pracy. Posiada znane z programu AutoCAD®: polecenia, menu, skrypty, style, wzory, Lisp itp. Doskonale sprawdzi się zarówno w rękach początkujących użytkowników, jak i doświadczonych projektantów.

 

Obsługa projektów BIM dzięki wsparciu dla formatu IFC

GstarCAD 2019 umożliwia import plików w formacie IFC. (Industry Foundation Classes), który jest znanym formatem służącym do zapisu projektów w popularnych systemach BIM (Modelowanie informacji o budynku). Umożliwia to łatwą wymianę danych projektowych w branżach: architektonicznej, budowlanej i konstrukcyjnej.

Aktualnie trwają ostanie prace nad obsługą plików IFC. Funkcjonalność ta będzie dostępna w Service Pack 1 – pierwszej aktualizacji do GstarCAD 2019, która ukaże się w marcu 2019 r.

GstarCAD 2019 oferuje wiele nowych oraz ulepszonych funkcji, które pozwolą projektantom na jeszcze wydajniejszą pracę.

Wybieranie selektywne – funkcja pozwala łatwiej wybierać pokrywające się obiekty.

Przedefiniuj blok –  GstarCAD 2019 oferuje szybszy sposób na aktualizację bloków. Polecenie Przedefiniuj blok umożliwia nadpisanie każdego bloku, bez zmiany jego nazwy i przy zachowaniu oryginalnej pozycji.

Sprawdzanie pisowni – Funkcja umożliwia błyskawiczne sprawdzenie poprawności tekstu w rysunku i jego ewentualną poprawę.

Stwórz kształt – Polecenie automatycznie tworzy kształt w oparciu o zaznaczone obiekty i pozwala na generowanie niestandardowych linii.

MOVEBAK – Zmienna systemowa MOVEBAK zmienia folder docelowy dla plików z kopiami zapasowymi rysunku (BAK).

Skala rzutni – Użycie polecenia VPSCALE wyświetla w wierszu poleceń rzeczywistą skalę bieżącej rzutni i umożliwia jej weryfikację.

Ustawienia ukrytych wiadomości – Opcja Ustawienia ukrytych wiadomości pozwala wywołać listę użytych wcześniej poleceń i sprawdzić wykonane operacje.

Import układu jako arkusza – Najnowsza wersja GstarCAD pozwala zaimportować dodatkowe układy rysunków do pliku zestawu arkuszy za pomocą Menedżera zestawów arkuszy.

Przeciąganie obiektów – W GstarCAD 2019 możliwe jest intuicyjne przesuwanie, kopiowanie oraz wklejanie jako bloku każdego obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt prawym przyciskiem myszy i go przeciągnąć.

Środowisko pracy – Polecenie WORKSPACE pozwala na łatwe tworzenie, modyfikowanie i zapisywanie bieżących obszarów roboczych.

Opinie o produkcie (0)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl