Ten produkt jest niedostępny.

KAMERA SAMOCHODOWA TRUECAM A5

Kod produktu: 497
Dostępność: brak towaru
Cena: 559,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 559.00

Cena netto: 454,47 zł
ilość + - szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.56
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66

Opis

Gwarancja 24 m-ce

Możliwość dokupienia karty microsd 32gb

http://www.cebit.pl/pl/p/KARTA-MICRO-SDHC-32GB-CLASS-10/498

 

W skład zestawu wchodzi:

 • 1x kamera TrueCam A5, moduł GPS,
 • uchwyt typu quick (łączący kamerę z modułem GPS, ładowarką i mocowaniem)
 • 1x ładowarka samochodowa 12/24V z extra długim kablem,
 • mocowanie 3M do trwałej instalacji na szybie pojazdu,
 • mocowanie z przyssawką na szybę,
 • kabel HDMI i kabel USB.

Jeśli szukasz wysokiej jakości profesjonalnej kamery samochodowej, dobrze trafiłeś. Kamera samochodowa TrueCam A5, w odróżnieniu od innych kamer, umożliwia wykonywanie nagrań wysokiej jakości, z których bez problemu można odczytać rejestracje samochodowe czy też dostrzec twarze osób – zarówno za dnia, jak i w nocy. A to wszystko za sprawą wyjątkowej ostrości oraz wyraźnych detali.

Ogromną zaletą videorejestratora jest jego łatwa obsługa, która nie będzie ci sprawiać problemów przy codziennym użytkowaniu urządzenia, dzięki możliwości trwałego montażu mocowań, włącznie z trwałym podłączeniem zasilania. Możesz zapomnieć o skomplikowanym i męczącym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa u konkurencyjnych kamer.

Czarna skrzynka wychwyci każde niebezpieczeństwo lub podejrzane zachowanie w okolicy twojego samochodu, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki  GPS i aplikacji współpracującej z Google Maps możesz ponownie analizować wszystkie szczegóły przebytych tras. TrueCam A5 jest także idealnym pomocnikiem do otrzymania pięknych ujęć miejsc mijanych samochodem lub podczas uprawiania samochodowych sportowych dyscyplin.

Poniżej znajdziesz przegląd funkcji, które należą do podstawowego pakietu:

 

 • Nagrania w rozdzielczości FULL HD 1080p.
 • GPS z możliwością zapisywania prędkości i lokalizacji.
 • Funkcja ciągłego cyklicznego nagrywania.
 • G-SENSOR do automatycznego ustalenia kierunku i siły uderzenia.
 • Możliwość zabezpieczenia ulubionego wideo/fotografii także w trakcie nagrywania.
 • Współpraca z Google Maps.
 • Tryb nocny.
 • Kompletne polskie menu z możliwością zmiany języka na inny.
 • LCD wyświetlacz służący do natychmiastowej kontroli pliku.
 • 2 rodzaje przyssawek na szybę – zdejmowane oraz trwałe przyssawki 3M.
 • Czujnik ruchu – przydatny dodatek służący dodatkowemu zabezpieczeniu waszego samochodu.
 • Podświetlane klawisze.
 • Przycisk do robienia zdjęć, do wyłączania/włączania wyświetlacza oraz dźwięku.
 • Łatwa obsługa – przejrzyste i intuicyjne menu.
 • Możliwość dostosowania poziomu jasności do aktualnych warunków oświetleniowych.
 • Możliwość ustawienia trybu powitalnego z ludzkim głosem.
 • Podświetlenie LED.

Nagrywanie w FULL HD

Dzięki temu z łatwością rozpoznasz dowolny znak drogowy lub twarz człowieka uchwyconego na nagraniu, a także nagrasz wideo w wysokiej rozdzielczości dla własnej zabawy oraz późniejszej postprodukcji.

TrueCam A5 to nie tylko pomocnik w sytuacjach kryzysowych – wystarczy wsiąść do samochodu, wybrać ciekawy kierunek i bez jakiegokolwiek wysiłku można nagrać wspaniałe ujęcia z trasy.

GPS

Jeśli nie chcesz, aby twoja prędkość była zarejestrowana na wideo lub fotografii, wystarczy tą funkcję wyłączyć. Informacje o prędkości i inne dane GPS zostaną zapisane na log GPS na karcie pamięci.
Tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciał upublicznić dane, czy też zachować je na własne potrzeby.

Szybka codzienna instalacja.

Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje dwa rodzaje mocowań na szybę. Jeden z nich jest przenośny, dzięki czemu doskonale nadaje się do częstego przemieszczania, np. między różnymi samochodami. Drugi jest trwały i posiada samoprzylepny regulator 3M. Dzięki takiemu mocowaniu możesz dowolnie obracać kamerę do 270°.

Codzienna instalacja kamery TrueCam zajmie ci tylko kilka sekund.

Pętla czasu

Nie musisz się już obawiać tego, że będziesz musiał przerwać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. Ponadto możesz z łatwością zabezpieczyć swoje ulubione nagrania i zdjęcia, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym usunięciem. Zabezpieczone nagrania zostaną zapisane w specjalnej pamięci, więc bez żadnego wysiłku utworzysz własną galerie ulubionych nagrań.

G-sensor

Ponadto, dzięki czujnikowi, kamera potrafi rozpoznać moment, kiedy z twoim samochodem dzieje się coś niepokojącego, reagując na sytuację automatycznym zapisem aktualnego nagrania – dzięki temu nie dojdzie do niespodziewanego usunięcia nagrania lub zastąpienia go innym. Z tego powodu jest to bardzo praktyczna funkcja również wtedy, kiedy znajdujesz się poza pojazdem.
Do wyboru masz kilka stopni czułości, od 2G (najczulszy) do 8G. Obniżona czułość jest przydatna, kiedy jedziesz po nierównej nawierzchni. Kamera rozpoznaje wtedy tylko silniejsze uderzenia, pomijając rejestrację wstrząsów spowodowanych nierównością powierzchni.

Zabezpieczenie wideo

Zabezpieczone wideo lub zdjęcie możesz kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć archiwum ze swoimi ulubionymi nagraniami i zdjęciami bez obaw, że je stracisz. Jest to kolejna z właściwości kamery TrueCam A5, która umożliwi ci połączyć radość z nagrywania z bezpieczną jazdą samochodem.

Polskie menu

Menu obsługi kamery samochodowej TrueCam A3 zostało przygotowane w języku polskim, więc przy jego obsłudze nie natkniesz się na żadne utrudnienia. Samo menu ma zrozumiałą strukturę, w której możesz się bez trudu zorientować oraz z łatwością znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi i ustawień urządzenia tak, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Na wypadek jakichkolwiek trudności, do kamery została również załączona instrukcja obsługi w języku polskim.

W celu bardziej intuicyjnej pracy z ustawieniami videorejestratora, najważniejsze elementy menu, oprócz opisów, posiadają również oznaczenia w postaci ikon.

Wyświetlacz LCD

Jeśli nie chcesz, żeby wyświetlacz przeszkadzał ci podczas jazdy, wystarczy przycisnąć przycisk włączania i wyłączania LCD wyświetlacza lub w menu ustawić czasowy limit automatycznego wyłączania.

Czujnik ruchu

Nasza kamera do samochodu nagrywa nieprzerwanie, dzięki czemu pomaga chronić twój pojazd – zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy też autobus. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest do TrueCam A5 wbudowany, nie musisz być zawsze w pobliżu pojazdu, aby złapać ewentualnego wandala lub osobę odpowiedzialną za stłuczkę z udziałem twojego zaparkowanego pojazdu.

Tryb nocny

Nagrywanie lub robienie zdjęć w nocy czy w złych warunkach pogodowych nie stanowi żadnego problemu, a to dzięki perfekcyjnej jakość nagrania o wysokiej rozdzielczości, która w porównaniu do konkurencyjnych kamer nie ma sobie równych.
Tryb nocny nie znajduje zastosowania wyłącznie jako “stróż” pojazdu. Może się świetnie nadawać również do wykonywania niesamowitych nocnych ujęć podczas podróży na łono natury. To wszystko w wysokiej jakości i najlepszej ostrości obrazu.

Łatwa obsługa

Kiedy będziesz chciał zmienić coś w ustawieniu czarnej skrzynki, możesz wykorzystać przejrzyste i intuicyjne menu, dzięki któremu z kamerą TrueCam A5 bez problemu poradzą sobie użytkownicy wszystkich generacji bez względu na techniczne umiejętności.

 

Szybkie wyłączanie LCD wyświetlacza

Czarna skrzynka TrueCam A5 oferuje praktyczne klawisze, oszczędzające nie tylko czas, ale i twoją cierpliwość. Jako kierowca zapewne docenisz klawisz wyłączania czy włączania LCD wyświetlacza w przypadku, gdyby przeszkadzał ci podczas jazdy. Wyłączyć wyświetlacz możesz ręcznie lub przy pomocy ustawienia limitu czasowego, po którego upłynięciu wyświetlacz przełączy się na tryb uśpienia.

Szybkie wyłączenie dźwięku

Oprócz praktycznych klawiszy do wyłączania LCD wyświetlacza lub natychmiastowego robienia zdjęć TrueCam A5, oferuje również praktyczny klawisz do wyłączania i włączania nagrywania dźwięku. Dotyczy to trybu odtwarzania i trybu nagrywania. Tylko od ciebie zależy, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem czy bez.

Natychmiastowe zdjęcie

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz chciał wykonać szybkie zdjęcie, ostatnie, czego będziesz potrzebował, to tracić czas na przełączanie funkcji lub otwieranie menu. Dlatego kamera TrueCam A5 posiada przycisk, który wystarczy w dowolnym momencie włączyć, aby kamera zrobiła zdjęcie. Zmiana trybu nie jest potrzebna. Tę funkcję możesz wykorzystać także w trakcie nagrywania.

Regulacja jasności

Abyś mógł się uporać z warunkami oświetlenia, możesz wybrać w menu poziom ekspozycji, czy też ustawić EV. Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje kilka stopni jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zaobserwujesz, czy dana jasność ci odpowiada, czy może potrzebujesz ją jeszcze dostosować.

Wyświetlanie imienia kierowcy

Jest to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy, kiedy twój firmowy pojazd jest używany przez większą liczbę kierowców. Do pamięci kamery można wpisać imię każdego z nich, aby w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zidentyfikować danego kierowcę. Jeśli funkcja jest włączona, imię kierowcy pokazuje się w danym materiale nagraniowym.

Obracanie obrazu o 180°

Rejestrator jazdy TrueCam A5 łatwo przystosowuje się do tego, gdzie zostanie umieszczony. Możesz go przymocować w swoim samochodzie również do góry nogami. Kiedy wybierzesz tryb obrócenia o 180°, analogicznie obróci się również obraz i menu, a wszystko, co pojawia się na wyświetlaczu, będziesz mógł oglądać w standardowy sposób. Wideo i zdjęcie również nagrają się w prawidłowej pozycji.

LED oświetlenie

Do nagrywania i robienia zdjęć w ciemności, kamera samochodowa TrueCam A5 jest wyposażona w LED światło, która działa jako oświetlenie pomocnicze. Jest to bardzo przydatne do dokumentacji podczas wypadku w warunkach nocnych. Kamerę możesz również zdjąć z szyby i użyć jako standardowy aparat cyfrowy do wykonania zdjęć poniesionych szkód czy też innego materiału dowodowego.

Podświetlane klawisze

Kamera TrueCam A5 widzi dobrze także w nocy, czego niestety nie można powiedzieć o ludziach. Abyś nie miał problemu z obsługą swojej czarnej skrzynki w nocy, wszystkie klawisze są podświetlane. Dzięki temu nie musisz wykorzystywać innego źródła światła, kiedy chcesz obsługiwać kamerę lub zmienić jej ustawienia. W przypadku, kiedy nie chcesz mieć podświetlanych klawiszy, można wyłączyć tę funkcję podobnie łatwo, jak w przypadku wyświetlacza LCD.

Opcjonalny wyświetlacz prędkości

Jedną z wielu funkcji kamery TrueCam A5 jest możliwość wyboru, czy twoja prędkość ma być wyświetlana na rejestratorze jazdy, czy też nie. Zależy tylko od ciebie, na co się zdecydujesz.

Opcjonalne wyświetlenie położenia

GPS modem umożliwia także wybór wyświetlania położenia auta. Kiedy nie będziesz chciał, aby twoja pozycja była widoczna na ujęciu, wystarczy deaktywować tę funkcję na kamerze.

Współpraca z Google Maps

Rejestrator jazdy TrueCam A5 wykorzystuje usługi GPS aplikacji Google Maps, dzięki której zyskasz podgląd przebiegu swojej podróży. W przypadku częstszych wyjazdów w dalszą trasę, będziesz miał rozeznanie o prędkości i długości poszczególnych tras, co pozwoli łatwiej zdecydować się na tę najefektywniejszą.

Oprogramowanie

W modelu TrueCam A5 zainstalowana jest aplikacja, w której na jednym obrazie wyświetlane są jednocześnie wideo, Google mapa i wykres prędkości. Dzięki G-sensorze w tej aplikacji wyświetli się także rejestrator ruchu, który odczytuje G-sensor.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl