Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2090.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 7000 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Typ obudowy | Micro |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | Intel i5 |
| Procesor | Intel i5 12500 T |
| Ilość procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie prosecora | 4.4 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 4 |
| Ilość pamięci RAM | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Wyjście graficzne | DisplayPort |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 256 GB SSD |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak. możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| WiFI | Brak, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 5 |
| Port USB typu C | 1 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Komputer Dell 7000 Micro / i5-12GEN / 16GB / 256GB SSD / W11 PRO |
Opis
Zadbaj o ergonomię pracy z minimalistycznym desktopem Dell Optiplex 7000 MFF, zapewniającym wystarczającą wydajność do efektywnego wykonywania obowiązków. Mocne podzespoły zapewnią sprawną obsługę zadań, niezależnie od ich charakteru. Desktop Dell Optiplex 7000 MFF poradzi sobie zarówno z edycją arkuszy kalkulacyjnych, jak i realizacją celów w skomplikowanych projektach firmowych.

Kompaktowa konstrukcja, idealna wszędzie tam, gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota, niezastąpiona do zachowania estetyki biura. Perfekcyjnie łączy minimalizm designu z elastycznością pracy, posiadając bogaty zestaw portów.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-12500T
- Liczba rdzeni: 6
- Liczba wątków: 12
- Taktowanie procesora: 2.0-4.4 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 18MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR4
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel UHD Graphics 770
- Dysk: 256GB SSD PCIe
- Wbudowane napędy optyczne: Brak
- Dźwięk: Zintegrowana karta dźwiękowa
- Kamera internetowa: Brak
- Złącza - panel przedni:
1x USB 3.2 Gen. 2
1x USB Type-C
1x Wyjście audio
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. - Złącza - panel tylny:
2x USB 3.2 Gen.1
2x USB 3.2 Gen.2
1x RJ-45 (LAN)
2x Display Port
1x DC-in (wejście zasilania) - Podświetlenie obudowy: Nie
Dodatkowe informacje: Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Wysokość: 182 mm
- Szerokość: 36 mm
- Głębokość: 178 mm
- Waga: 0,94 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Komputer Dell 7000 Micro / i5-12GEN / 16GB / 256GB SSD / W11 PRO