Komputer Dell Optiplex 7040 USFF / i7-6GEN / 8GB / 500GB HDD / WiFi / Win 10 PRO
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 680.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 7040 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Typ obudowy | Ultraslim |
| Generacja procesora | 6 |
| Rodzina Procesora | Intel i7 |
| Procesor | Intel i7 6700T |
| Ilość procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Taktowanie prosecora | 3.6 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 4 |
| Ilość pamięci RAM | 8 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Wyjście graficzne | DisplayPort, HDMI |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Dysk twardy | 500 GB HDD |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak. możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| WiFI | Tak |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 6 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 0 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Komputer Dell Optiplex 7040 USFF / i7-6GEN / 8GB / 500GB HDD / WiFi / Win 10 PRO |
Opis
Komputer poleasingowy Dell Optiplex 7050 jest stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników: Model ten wyposażony jest w szereg świetnie dopasowanych podzespołów, dzięki czemu jego działanie jest wydajne i płynne. Komputer jest po krótkim leasingu, a jego stan jest idealny - prawie jak nowy.

Wewnątrz urządzenia znajduje się czterordzeniowy procesor Intel Core i5-6GEN o maksymalnej częstotliwości taktowania aż 3,6 GHz, a także 6GB pamięci Cache. Dysk twardy ma pojemność 256GB, co pozwala na swobodny zapis plików użytkownika i instalację dodatkowych programów. Porty zewnętrzne pozwalają na podłączenie potrzebnych urządzeń pomocniczych. Na komputerze zainstalowano system operacyjny Windows 10 Professional autorstwa firmy Microsoft. Urządzenie jest objęte roczną gwarancją, obowiązującą od momentu zakupu.

- Procesor: Intel Core i7-6700T
- Liczba rdzeni: 4
- Liczba wątków: 8
- Taktowanie procesora: 2.8-3.6 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 8MB
- RAM: 8GB DDR4
- Dysk: 500GB HDD
- Napęd: Brak
- Grafika: Intel HD Graphics 530
- OS: Windows 10 Pro
- Obudowa: USFF ( Micro )
- Porty przód:
2x USB 3.0
2x Audio - Tył:
4x USB 3.0
1x HDMI
1x DisplayPort
1x VGA
1x LAN RJ-45 - Szerokość komputera: 15,4 cm
- Długość komputera: 27,4 cm
- Wysokość komputera: 35 cm
Klasa A
Gwarancja: 12 miesięcy
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Komputer Dell Optiplex 7040 USFF / i7-6GEN / 8GB / 500GB HDD / WiFi / Win 10 PRO