Komputer Dell XPS 8700 / i7-4GEN / 16GN / 256GB SSD / Radeon R7 350X / DVDRW / WiFi / W10 HOME
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1110.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | XPS 8700 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Typ obudowy | Tower |
| Generacja procesora | 4 |
| Rodzina Procesora | Intel i7 |
| Procesor | Intel i7 4790 |
| Ilość procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Taktowanie prosecora | 4.0 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 3 |
| Ilość pamięci RAM | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | AMD Radeon R7 350 X 4 GB |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 256 GB SSD |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | DVDRW |
| WiFI | Tak |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 3 |
| Port USB 3.0 | 4 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 0 |
| System operacyjny | Windows 10 HOME |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Komputer Dell XPS 8700 / i7-4GEN / 16GN / 256GB SSD / Radeon R7 350X / DVDRW / WiFi / W10 HOME |
Opis
Dell XPS 8700 w obudowie typu Mini Tower to propozycja odpowiednia dla użytkowników ceniących w swojej pracy wydajność w zróżnicowanych aplikacjach, możliwość rozbudowy i nowoczesny wygląd sprzętu. Zamontowane podzespoły zadbają o stabilne działanie komputera, zapewniając bezproblemową współpracę z multimediami i najpopularniejszymi aplikacjami biurowymi. Taki zestaw to zatem gwarancja długiej i solidnej pracy w różnorodnych zastosowaniach biznesowych.

Procesor Intel Core i7 to procesor zapewniający płynną obsługę najbardziej wymagających gier i programów. Wyposażony jest w grafikę serii HD Graphics, która obsługuje zaawansowane multimedia i gry. Technologia Hyper-Threading zapewnia wielowątkową pracę, a Turbo Boost zapewni zapas mocy, gdy tego potrzebujesz.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-4790
- Liczba rdzeni procesora: 4
- Liczba wątków procesora: 8
- Taktowanie procesora: 3.6-4.0 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 8MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR3
- Dysk: 256GB SSD
- Karta graficzna: AMD Radeon R7 350X 4GB
- Wbudowane napędy optyczne: DVDRW
- Dźwięk: Zintegrowana karta dźwiękowa
- Łączność:
Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
LAN 10/100/1000 Mbps
Bluetooth - Złącza - panel przedni:
2x USB 3.2 Gen.1 - Złącza - panel tylny:
2x USB 2.0
4x USB 3.2 Gen.1
6x Wejście/wyjścia audio
1x RJ-45 (LAN)
1x Display Port
1x AC-in (wejście zasilania) - Złącza - panel górny:
2x USB 2.0
1x Wejście mikrofonowe
1x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - Złącza karty graficznej:
1x HDMI
1x DVI - Wysokość: 418 mm
- Szerokość: 190 mm
- Głębokość: 470 m
- System operacyjny: Windows 10
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A

Produkt: Komputer Dell XPS 8700 / i7-4GEN / 16GN / 256GB SSD / Radeon R7 350X / DVDRW / WiFi / W10 HOME