Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 440.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Intel |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Typ obudowy | Micro |
| Generacja procesora | 7 |
| Rodzina Procesora | Intel i3 |
| Ilość procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 2 |
| Liczba wątków | 4 |
| Taktowanie prosecora | 2.4 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 4 |
| Ilość pamięci RAM | 8 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 120 GB SSD |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak. możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| WiFI | Tak |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 4 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 0 |
| System operacyjny | Windows 10 HOME |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Komputer Intel NUC7i3BNH / i3 7GEN / 8GB / 120GB SSD / Win10 HOME Ref |
Opis
Wydajny, szybki i łatwy w zarządzaniu komputer Mini PC Intel umożliwia płynne otwieranie plików, uruchamianie aplikacji i wykonywanie różnych zadań jednocześnie. Dobór odpowiednich podzespołów ma kluczowe znaczenie. Dlatego urządzenie wyposażono w wysokiej klasy komponenty dla maksymalnego zadowolenia i niezawodności. Ten sprzęt zapewnia możliwości, dzięki którym na pewno nie pozostaniesz w tyle.

Oferowany komputer sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych i multimedialnych. Ciesz się nowym poziomem wygody podczas pisania wiadomości e-mail, surfowania po Internecie, oglądania filmów, streamowania lub korzystania z mediów społecznościowych.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i3-7100U
- Liczba rdzeni: 2
- Liczba wątków: 4
- Taktowanie procesora: 2.4 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 3MB
- Pamięć RAM: 8GB DDR4
- Dysk: 120GB SSD
- Karta graficzna: Zintegrowana, HD Graphics 620
- Rodzaj napędu: brak
- Czytnik kart pamięci: tak
- Dodatkowe informacje czytnik: microSD
- Karta dźwiękowa: zintegrowana
- Łączność:
Wi-Fi 802.11 ac
LAN 10/100/1000 RJ45 - Bluetooth: tak
- Czytnik kart pamięci: tak
- Wyjścia / wejścia:
1x HDMI
4x USB 3.0
1x RJ45
1x Wyjście liniowe audio:
1x Wejście liniowe audio:
1x Wejście do mikrofonu: - Typ obudowy: Small Desktop
- Kolor obudowy: czarno-srebrny
- Wymiary (szer. x wys.x gł.): 115 x 32 x 111 mm
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A

Produkt: Komputer Intel NUC7i3BNH / i3 7GEN / 8GB / 120GB SSD / Win10 HOME Ref