Komputer Microsoft Surface Hub 2S AiO 50" / i5-8GEN / 8GB / 128GB / 4K Dotyk / Win10 Team Klasa "A-", Brak kamery
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2830.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Microsoft |
| Model | Surface Hub 2S |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Generacja procesora | 8 |
| Rodzina Procesora | Intel i5 |
| Procesor | Intel i5 8250 U |
| Ilość procesorów | 1 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Taktowanie prosecora | 3.4 GHz Turbo |
| Typ pamięci RAM | DDR 4 |
| Ilość pamięci RAM | 8 GB |
| Wielkość matrycy | 50" |
| Proporcja matrycy | 3:2 |
| Powłoka matrycy | Błyszcząca |
| Dotykowa matryca | Tak |
| Technologia wykonania matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy | LCD |
| Rozdzielczość | 3840x2560 4K |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Brak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 128 GB SSD |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak. możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| WiFi | Tak ( Wbudowane lub pod USB ) |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 4 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 3 |
| System operacyjny | Windows 10 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Rysy i przetarcia, Brak kamery oraz pióra |
| Pełna nazwa | Komputer Microsoft Surface Hub 2S AiO 50" / i5-8GEN / 8GB / 128GB / 4K Dotyk / Win10 Team Klasa "A-", Brak kamery |
Opis
Microsoft Surface Hub 2S 50 to zaawansowane urządzenie typu All-in-One stworzone z myślą o salach konferencyjnych, biurach oraz nowoczesnych przestrzeniach edukacyjnych. Łączy w sobie wysokiej klasy ekran dotykowy 4K, komputer biznesowy oraz narzędzia do wideokonferencji i pracy zespołowej.

Surface Hub 2S został zaprojektowany z myślą o efektywnej komunikacji i kreatywnej pracy zespołowej. Intuicyjna obsługa dotykowa umożliwia wygodne prowadzenie prezentacji, notowanie oraz wspólne edytowanie dokumentów w czasie rzeczywistym.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-8250U
- Liczba rdzeni: 4
- Liczba wątków: 8
- Taktowanie procesora: 1.6-3.4 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 6MB
- Ilość pamięci RAM: 8GB DDR4
- Dysk: 128GB SSD
- Technologia wyświetlacza: LCD
- Natywne proporcje obrazu: 3:2
- Długość przekątnej ekranu: 50"
- Ilość symultanicznych punktów dotyku: 10
- Typ ekranu: IPS
- Multi-touch: Tak
- Ekran antyodblaskowy: Tak
- Ekran dotykowy: Tak
- Rozdzielczość: 3840 x 2560
- Porty:
3x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C
1x Ethernet LAN (RJ-45)
1x HDMI
1x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
4x USB-A - Akcelerometr: Tak
- Bluetooth: Tak
- Wi-Fi: Tak
- Wersja Bluetooth: 4.1
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Wbudowane głośniki: Tak
- Głębokość produktu: 76 mm
- Szerokość produktu: 1097 mm
- Wysokość produktu: 741 mm
- System operacyjny: Windows 10 Team
- Dodatkowe akcesoria:
Stojak - Waga produktu: 28kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa "A-", Rysy oraz przetarcia
Brak kamery oraz pióra
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Komputer Microsoft Surface Hub 2S AiO 50" / i5-8GEN / 8GB / 128GB / 4K Dotyk / Win10 Team Klasa "A-", Brak kamery