Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2530.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | 7530 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 15" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 (FHD) |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 1270 p |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 4.8 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 4 |
| Ilość pamięci ram | 16 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 256 GB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Laptop Dell Latitude 7530 15," / i7-12GEN / 16GB / 256GB SSD / FHD / W11 PRO |
Opis
Dell Latitude 7530 to laptop dla biznesu, który pozwoli Ci bez problemów ukończyć wszystkie zadania. Bez względu na to gdzie zabierze Cię Twoja praca. W końcu to mobilny sprzęt z ekranem 15,6", który dodatkowo oferuje długi czas pracy na baterii. Liczne porty pozwolą Ci swobodnie podłączyć dodatkowe urządzenia, która ułatwią Ci wykonywanie swoich obowiązków. Dell Latitude 7530 to też legendarna wręcz niezawodność i zaawansowany system zabezpieczeń klasy korporacyjnej.

Dell Latitude 7530 otrzymał nowy, większy wentylator z dwoma przeciwległymi wylotami powietrza. Do tego doszła bardziej zoptymalizowana wentylacja oraz inne ulepszenia termiczne. Pozwoliło to inżynierom Dell stworzyć bardziej wydajny, a zarazem cichszy układ chłodzenia. Poziom hałasu zmniejszył się nawet do 30% w stosunku do poprzednich modeli.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-1270P
- Liczba rdzeni: 12 ( 4 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 16
- Taktowanie procesora TURBO: Performance - 4.8 GHz / Efficient - 3.5 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 18MB
- Pamięć RAM: 16GB DDR4 ( wlutowana )
- Dysk SSD M.2 PCIe: 256GB
- Dotykowy ekran: Nie
- Typ ekranu: Matowy, LED, WVA
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (FHD)
- Jasność matrycy: 400 cd/m²
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe Graphics
- Dźwięk:
Wbudowane cztery głośniki
Wbudowane dwa mikrofony - Kamera internetowa Full HD
- Kamera na podczerwień
- Łączność:
Wi-Fi 6E
Moduł Bluetooth 5.2 - Złącza:
1x USB 3.2 Gen. 1
1x USB 3.2 Gen. 1 (z PowerShare)
2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4)
1x HDMI 2.0
1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
1x Czytnik Smart Card - Kolor dominujący: Czarny
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello - System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Dodatkowe informacje: Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
- Wysokość: 17,7 mm
- Szerokość: 358 mm
- Głębokość: 230 mm
- Waga: 1,54 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Laptop Dell Latitude 7530 15," / i7-12GEN / 16GB / 256GB SSD / FHD / W11 PRO