Ten produkt jest niedostępny.
Laptop Lenovo ThinkPad T14s GEN4 14" i5-13GEN / 8GB / 512GB SSD / FHD / Dotyk / Win11 PRO
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 2220.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Lenovo |
| Model | T14s G4 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 14" |
| Dotykowa matryca | Tak |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1200 (FHD+) |
| Generacja procesora | 13 |
| Rodzina Procesora | i5 |
| Procesor | Intel i5 1345 U |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 4.7 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 8 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Laptop Lenovo ThinkPad T14s GEN4 14" i5-13GEN / 8GB / 512GB SSD / FHD / Dotyk / Win11 PRO |
Opis
Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 to lekki i wydajny laptop stworzony z myślą o mobilnych użytkownikach. Oferuje wysoką wydajność wspieraną przez sztuczną inteligencję, szybkie działanie i długi czas pracy na baterii. Ekran, wygodna klawiatura i inteligentne funkcje zwiększają komfort pracy. Solidna konstrukcja, opcje łączności i system zabezpieczeń sprawiają, że to pewne narzędzie zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Jeśli jesteś osobą aktywną i dynamiczną, potrzebujesz laptopa, który będzie Ci towarzyszył w każdej sytuacji. Lenovo ThinkPad T14s G4 to wybór dla Ciebie! To mobilny laptop, który waży około 1,26 kg i ma grubość w granicach 1,69 cm. Dzięki temu możesz go zabrać ze sobą, bez obaw o jego wytrzymałość i komfort użytkowania.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-1345U
- Liczba rdzeni: 10 ( 2 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 12
- Taktowanie procesora: 3.5-4.7 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 12MB
- Dysk: 512GB SSD
- Wielkość pamięci RAM: 8GB DDR5
- Przekątna ekranu: 14 cali
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200 (WUXGA) pikseli
- Jasność matrycy: 300 nitów
- Powłoka matrycy: antyrefleksyjna
- Typ matrycy: IPS
- Karta graficzna: Zintegrowana, Intel Iris Xe Graphics
- Złącza:
2x Thunderbolt 4
2x USB 3.2
1x HDMI 2.1 - Komunikacja:
Bluetooth 5.3
Wi-Fi 6E - Napęd optyczny: brak
- Dźwięk: Dolby Audio
- Łączna moc wbudowanych głośników: 4 W (2 x 2W)
- Kolor obudowy: czarny
- Materiał obudowy: aluminium, włókno węglowe
- Stylistyka pokrywy: czarna
- Kolor klawiatury: czarny
- Podświetlana klawiatura: tak
- Właściwości klawiatury: podświetlenie białe
- System operacyjny: Windows 11 Pro
- Dodatkowe funkcjonalności:
2 - wbudowane mikrofony
kamera 5 Mpix IR - Dodatkowe dane: wielodotykowy, intuicyjny touchpad
- Zabezpieczenia:
czytnik linii papilarnych
gniazdo blokady klinowej
standard militarny - MIL-STD-810H
szyfrowanie TPM 2.0 - Szerokość: 317.5 mm
- Głębokość: 226.9 mm
- Wysokość: 16.9 mm
- Waga: 1.25 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Laptop Lenovo ThinkPad T14s GEN4 14" i5-13GEN / 8GB / 512GB SSD / FHD / Dotyk / Win11 PRO