Lenovo ThinkPad P17 G2 17,3" / i7-11GEN / 32GB / 1TB SSD / FHD / RTX A3000 / Win11 PRO (
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 6030.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Lenovo |
| Model | P17 G2 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 17" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 (FHD) |
| Generacja procesora | 11 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 11800H |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Taktowanie procesora | 4.6 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 4 |
| Ilość pamięci ram | 32 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A3000 6GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 1 TB SSD |
| Klawiatura | Możliwe nalepki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | HDMI |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 2 |
| Port USB 3.2 | 0 |
| Port USB typu C | 3 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P17 G2 17,3" / i7-11GEN / 32GB / 1TB SSD / FHD / RTX A3000 / Win11 PRO ( |
Opis
Wybierz nieograniczoną innowacyjność i najwyższą jakość z nowymi stacjami roboczymi Lenovo ThinkPad P17 G2, które odmienią Twoje projekty graficzne. Sięgnij po moc, która dotrzyma kroku Twoim pomysłom. Dzięki profesjonalnej karcie graficznej NVIDIA Quadro i wydajnemu procesorowi Intel Core możesz tworzyć realistyczne materiały rzeczywistości rozszerzonej (AR) i wirtualnej (VR).

Mobilna stacja robocza ThinkPad P17 G2 jest wyposażona w tryb Ultra-Performance, który umożliwia jej osiągnięcie maksymalnej wydajności. Przepływ powietrza i stopień nasycenia ciepłem zostały zoptymalizowane tak, aby Twoje urządzenie działało szybko i wydajnie. Większa wydajność pozwoli Ci uwolnić potencjał systemu wtedy, gdy potrzebujesz jeszcze więcej mocy.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-11850H
- Liczba rdzeni: 8
- Liczba wątków: 16
- Taktowanie procesora: 2.5-4.8 GHz
- Pamięć podręczna procesora: 24MB
- Przekątna ekranu: 17,3"
- Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
- Pamięć operacyjna: 32GB DDR4
- Dysk: 1TB SSD
- Karta graficzna: Nvidia Quadro RTX A3000 6GB
- Karta dźwiękowa: Realtek ALC3306
- Karta sieciowa: Przewodowa 2500 Mb/s
- Karta sieciowa bezprzewodowa: WLAN (WiFi), Bluetooth
- Napęd optyczny: brak
- Multimedia: Głośniki stereo, kamera internetowa HD, kamera na podczerwień
- Złącza / porty:
1x HDMI 2.0
2x USB Typu C / Thunderbolt 4
1x USB Typu C 3.1 Gen 2 (które może również pełnić funkcję DisplayPort)
2x USB 3.1 Gen 1
1x Audio combo jack (3.5mm)
1x RJ-45 2.5 Gb/s
1x czytnik kart pamięci SD - Podświetlana klawiatura: Tak
- Zabezpieczenia:
Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello
Kamera z wbudowaną zaślepką - Dodatkowe informacje:
Wydzielona klawiatura numeryczna
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
Trackpoint
Intel vPro - Wymiary: 415 x 281 x 33 mm
- Waga: 3,5 kg
Gwarancja: 12 miesięcy, bateria 90 dni
Klasa "A+", Zafoliowany bez oryginalnego kartonu
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Lenovo ThinkPad P17 G2 17,3" / i7-11GEN / 32GB / 1TB SSD / FHD / RTX A3000 / Win11 PRO (