Ten produkt jest niedostępny.
Lenovo Thinkpad P1 G5 16" / i7-12GEN / 64GB / 512GB SSD / WQXGA / A2000 / W11 PRO
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 5290.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Lenovo |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 16" |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Rozdzielczość matrycy | 2560×1600 |
| Generacja procesora | 12 |
| Rodzina Procesora | i7 |
| Procesor | Intel i7 12800 H |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Taktowanie procesora | 4.8 GHz Turbo |
| Typ pamięci ram | DDR 5 |
| Ilość pamięci ram | 64 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A2000 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Dysk twardy | 512 GB SSD |
| Klawiatura | Naklejki korekcyjne |
| Dodatkowy dysk twardy | Brak |
| Napęd optyczny | Brak |
| WiFi | Tak |
| Kamera | Tak |
| Wyjście graficzne | DisplayPort |
| Port USB 1.0 | 0 |
| Port USB 2.0 | 0 |
| Port USB 3.0 | 0 |
| Port USB 3.1 | 0 |
| Port USB 3.2 | 2 |
| Port USB typu C | 2 |
| Złącze Thunderbolt | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Gwarancja | 12 miesięcy, bateria 90 dni |
| Zasilacz | Zasilacz w komplecie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Uwagi | Brak |
| Pełna nazwa | Lenovo Thinkpad P1 G5 16" / i7-12GEN / 64GB / 512GB SSD / WQXGA / A2000 / W11 PRO |
Opis
Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 to znakomita mobilna stacja robocza, która łączy elegancki wygląd z potężną mocą obliczeniową. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, ten laptop stanowi idealne narzędzie dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu do pracy w trudnych warunkach.

Procesory Intel Core i7 oferują bezkompromisową jakość i najwyższą wydajność w swojej klasie. To jednostki rekomendowane najbardziej wymagającym użytkownikom domowym, biznesowym, a także graczom i projektantom. Jednostki Intel Core i7 dysponują najczęściej 4 lub 6 rdzeniami, ale dostępne są w wielu różnorodnych wariantach. Ich taktowanie jest najczęściej dość wysokie, a większość z nich obsługuje także tryb turbo boost, który pozwala na podnoszenie obrotów i to nawet tych jednostek, które mają zablokowany mnożnik. Procesory Intel Core i7 zasługują na szczególną uwagę, gdy priorytetem jest najwyższa wydajność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wybór jednostki, która podoła zaawansowanym projektom i najbardziej wymagającym grom.

Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i7-12800H
- Liczba rdzeni: 14 ( 6 Performance, 8 Efficient )
- Liczba wątków: 20
- Taktowanie TURBO: 3.7 GHz ( Efficient ), 4.8 GHz ( Performance )
- Pamięć podręczna: 24MB
- Grafika: Nvidia Quadro RTX A2000 8GB
- Pamięć RAM: 64GB DDR5
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Napęd optyczny: Brak
- Układ audio: High Definition (HD) Audio, kodek Realtek ALC3306
- Głośniki: Głośniki stereo, 2W x2, zoptymalizowane pod kątem Dolby Atmos
- Kamera: FHD 1080p + IR z zasłoną prywatności
- Mikrofon: Podwójny układ mikrofonowy
- Wyświetlacz: 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500 nitów, przeciwodblaskowy, 100% sRGB
- Ekran dotykowy: Brak
- Klawiatura: Podświetlana
- Kolor obudowy: Czarny
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 359,5 x 253,8 x 17,7 mm
- Waga: Od 1,81 kg
- System operacyjny: Windows 11 Pro
- WLAN + Bluetooth: Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.1
- Standardowe porty:
1x Gniazdo słuchawkowe / mikrofonowe (3,5 mm)
1x Złącze zasilania
2x USB 3.2 Gen 1 (jeden zawsze włączony)
2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (obsługa transferu danych, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4)
1x Czytnik kart SD Express 7.0
1x HDMI 2.1 - Układ zabezpieczeń: Dyskretny moduł TPM 2.0
- Czytnik linii papilarnych: Wbudowany w przycisk zasilania, Touch Style, technologia Match-on-Chip
- Inne zabezpieczenia:
Kamera IR dla Windows Hello (rozpoznawanie twarzy)
Zasłona kamery
Wykrywanie próby otwarcia dolnej pokrywy - Zabezpieczenia fizyczne: Gniazdo zabezpieczające Kensington Nano, 2,5 x 6 mm
- Czytnik kart inteligentnych: Brak
Gwarancja: 12 miesięcy, 90 dni
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Lenovo Thinkpad P1 G5 16" / i7-12GEN / 64GB / 512GB SSD / WQXGA / A2000 / W11 PRO