Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 350.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Lenovo |
| Model | Tio22 Gen3 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 21,5" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 FHD |
| Proporcja matrycy | 16:9 |
| Wyjście wideo | DisplayPort, HDMI |
| Typ ekranu | Płaski |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 250 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Brak |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Lenovo Tio22 Gen3 21.5" FHD Klasa A |
Opis
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 22 to 21,5-calowy monitor stworzony dla użytkowników biznesowych. Wyposażony został w matrycę IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 z podświetleniem LED. Gwarantuje ona szerokie kąty widzenia zarówno w poziomie, jak i pionie oraz doskonałe odwzorowanie barw. Obraz wyświetlany jest w proporcjach 16:9 przy maksymalnej liczbie 16,7 mln kolorów. Kontrast rzędu 1000:1 oraz krótki czas reakcji wynoszący zaledwie 14 ms pozwalają na wyświetlanie ostrego i nasyconego obrazu.

Specyfikacja:
- Ekran: 21.5", 1920 x 1080px, IPS
- Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 60
- Czas reakcji matrycy [ms]: 14
- Jasność ekranu [cd/m2]: 250
- Proporcje ekranu: 16:9
- Złącza: HDMI x 1, DisplayPort x 1, USB x 1
- Ekran dotykowy: Nie
- Powłoka matrycy: Matowa
- Podświetlenie ekranu: LED
- Rodzaj matrycy: IPS
- Proporcje ekranu: 16:9
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia w pionie / w poziomie: 178 (pion), 178 (poziom)
- Ekran obrotowy (pivot): Tak
- Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
- Standard VESA [mm]: 100 x 100
- Głośniki: Tak
- Mikrofon: Tak
- Kamera internetowa: Tak
- Wysokość [cm]: 37
- Głębokość [cm]: 27.3
- Szerokość [cm]: 48.9
- Waga [kg]: 5.34
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Lenovo Tio22 Gen3 21.5" FHD Klasa A