Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 660.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | E2722H |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 24" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 FHD |
| Proporcja matrycy | 16:9 |
| Wyjście wideo | DisplayPort, VGA |
| Typ ekranu | Płaski |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 300 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Brak |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor Dell E2722H 24" FHD Klasa A |
Opis
Monitor Dell E2722H to połączenie stylu i funkcjonalności z niskim zużyciem energii. Idealnie dopełni Twoje biuro lub domowe stanowisko. Wyposażony został w panel Full HD, który zapewni Ci wygodny przegląd grafik i multimediów. Dell E2722H zadba również o Twój wzrok, dzięki technologii redukcji migotania oraz funkcji redukcji światła niebieskiego.

Matryca wykonana w technologii IPS pozwala oddać głębie koloru jak żadna inna. W efekcie wyświetlane obrazy zachwycą dynamiką oraz szczegółowością barw. Fani filmów nie będą zawiedzeni, bo oprócz świetnego obrazu, panel IPS ma też szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że wszyscy widzowie wokół ekranu, mogą się cieszyć seansem bez utraty jakości i głębi kolorów.

Specyfikacja:
- Przekątna ekranu: 27"
- Powłoka matrycy: Matowa
- Rodzaj matrycy: LED, IPS
- Typ ekranu: Płaski
- Monitor bezramkowy: Nie
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (FullHD)
- Format obrazu: 16:9
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln
- HDR: Nie
- Czas reakcji: 8 ms (GTG)
- Technologia ochrony oczu:
Redukcja migotania (Flicker free)
Filtr światła niebieskiego - Jasność: 300 cd/m²
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
- Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
- Złącza:
1x VGA (D-sub)
1x DisplayPort 1.2
1x AC-in (wejście zasilania) - Głośniki: Nie
- Obrotowy ekran (PIVOT): Nie
- Regulacja wysokości (Height): Nie
- Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
- Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
- Możliwość montażu na ścianie - VESA: VESA 100 x 100 mm
- Klasa energetyczna: D
- Kolor: Czarny
- Dodatkowe informacje:
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
Technologia Dell ComfortView - Szerokość: 623 mm
- Wysokość (z podstawą): 456 mm
- Głębokość (z podstawą): 188 mm
- Waga: 4,9 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Monitor Dell E2722H 24" FHD Klasa A