Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 740.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | P2725D |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 27" |
| Rozdzielczość | 2560x1440 WQHD |
| Proporcja matrycy | 16:9 |
| Wyjście wideo | DisplayPort, HDMI |
| Typ ekranu | Płaski |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1500:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 300 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Brak |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor Dell Pro Plus P2725D 27" WQHD Klasa A |
Opis
Dell Pro Plus P2725D to 27-calowy monitor QHD, który łączy precyzję obrazu z troską o wzrok. Dzięki rozdzielczości 2560 × 1440 i 4-gwiazdkowemu certyfikatowi TÜV Rheinland® gwarantuje komfort nawet podczas długich godzin pracy. Zastosowane technologie zwiększają wygodę użytkowania i ułatwiają skupienie na zadaniach. To urządzenie zaprojektowane dla osób, które cenią jakość, niezawodność i funkcjonalność w codziennej pracy biurowej lub domowej. Monitor idealnie sprawdza się tam, gdzie liczy się wydajność i wygoda użytkownika.

Częstotliwość odświeżania na poziomie 100 Hz zapewnia wyjątkową płynność działania. Przewijanie dokumentów, poruszanie się po stronach czy praca z arkuszami są wyraźnie szybsze i bardziej komfortowe. Dodatkowo funkcja ComfortView Plus ogranicza emisję niebieskiego światła do poziomu ≤ 35%, nie wpływając na odwzorowanie kolorów.

Specyfikacja:
- Przekątna ekranu: 27"
- Powłoka matrycy: Matowa
- Rodzaj matrycy: LED, IPS
- Typ ekranu: Płaski
- Monitor bezramkowy: Tak
- Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 (WQHD)
- Format obrazu: 16:9
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz
- Odwzorowanie przestrzeni barw: sRGB: 99%
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln
- HDR: Nie
- Czas reakcji: 5 ms (GTG)
- Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiego
- Jasność: 350 cd/m²
- Kontrast statyczny: 1500:1
- Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
- Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
- Złącza:
1x HDMI 2.1
1x DisplayPort 1.4
3x USB 3.2 Gen. 1
4x USB 3.2 Gen. 1 Typu-B
1x USB 3.2 Gen. 1 typu-C
1x AC-in (wejście zasilania) - Głośniki: Nie
- Obrotowy ekran (PIVOT): Tak
- Regulacja wysokości (Height): Tak
- Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
- Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
- Możliwość montażu na ścianie - VESA: VESA 100 x 100 mm
- Klasa energetyczna: E
- Kolor: Czarno-srebrny
- Dodatkowe informacje: Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
- Szerokość: 613 mm
- Wysokość (z podstawą): 536 mm
- Głębokość (z podstawą): 192 mm
- Waga: 6,3 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Monitor Dell Pro Plus P2725D 27" WQHD Klasa A