Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1540.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | S3423DWC |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 34" |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Proporcja matrycy | 21:9 |
| Wyjście wideo | HDMI |
| Typ ekranu | Płaski |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 300 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | VA |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Kolor dominujący | Srebny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Brak |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor Dell S3423DWC 34" UWQHD Klasa A |
Opis
Niezależnie od tego, czy korzystasz z monitora w domu, czy w biurze, warto zadbać o komfort oczu. Ekran Dell S3423DWC nie tylko zapewnia wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy, ale też posiada wysoką rozdzielczość. W efekcie rewelacyjnie sprawdzi się zarówno podczas wpisywania danych w programach, jak i podczas oglądania filmów. Co więcej, nowoczesna konstrukcja urządzenia stanowi eleganckie uzupełnienie każdego miejsca pracy.

Ultraszeroki, zakrzywiony ekran 1800R o rozdzielczości WQHD (3440 × 1440) i proporcjach 21:9 zapewnia panoramiczny widok. Dzięki czemu oglądanie staje się jeszcze bardziej wciągające, a obraz jest niezwykle wyraźny i szczegółowy.

Specyfikacja:
- Przekątna ekranu: 34"
- Powłoka matrycy: Matowa
- Rodzaj matrycy: LED, VA
- Typ ekranu: Zakrzywiony
- Monitor bezramkowy: Nie
- Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 (UWQHD)
- Format obrazu: 21:9
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz
- Odwzorowanie przestrzeni barw: sRGB: 99%
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln
- HDR: Nie
- Czas reakcji: 4 ms (GTG)
- Technologia synchronizacji: FreeSync™
- Technologia ochrony oczu:
Redukcja migotania (Flicker free)
Filtr światła niebieskiego - Jasność: 300 cd/m²
- Kontrast dynamiczny: 3000:1
- Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
- Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
- Złącza:
2x HDMI 2.0
1x Wyjście audio
1x USB 3.2 Gen.1
1x USB 3.2 Gen.1 (z funkcją ładowania)
1x USB 3.2 Gen.1 Typu-B
1x USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery)
1x AC-in (wejście zasilania) - Głośniki: Tak
- Moc głośników: 2 x 5W
- Obrotowy ekran (PIVOT): Nie
- Regulacja wysokości (Height): Tak
- Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
- Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
- Możliwość montażu na ścianie - VESA: VESA 100 x 100 mm
- Kolor: Srebrny
- Dodatkowe informacje:
Zakrzywienia ekranu - 1800R
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
Technologia Dell ComfortView Plus - Szerokość: 808 mm
- Wysokość (z podstawą): 489 mm
- Głębokość (z podstawą): 217 mm
Gwarancja: 12 miesięcy
Klasa A
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Monitor Dell S3423DWC 34" UWQHD Klasa A