Ten produkt jest niedostępny.
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Dell |
| Model | U3423 |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 34" |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Proporcja matrycy | 21:9 |
| Wyjście wideo | DisplayPort, HDMI |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 2000:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 300 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | Brak, sprzedaż na części |
| Uwagi | Klasa C, Rozbita matryca, monitor sprzedawany na części, brak nogi w zestawie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor Dell U3423WE 34" Klasa C, Rozbita matryca |
Opis
Monitor Dell 34" U3423WE to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają szerokiego ekranu o wysokiej rozdzielczości do pracy i rozrywki. Zakrzywiony ekran o przekątnej 34 cali i rozdzielczości WQHD (3440 x 1440) zapewnia imponującą ilość miejsca na wielozadaniowość, a technologia IPS gwarantuje żywe kolory i szerokie kąty widzenia. Nowoczesny interfejs użytkownika ułatwia obsługę i personalizację funkcji za pomocą narzędzia Menu Launcher. Funkcja EasyArrange pomaga szybko rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Można wybrać 1 z 49 gotowych układów i spersonalizować nawet 5 okien, co znacząco ułatwi Ci wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

Kluczowe cechy:
Szeroki ekran panoramiczny: Zobacz więcej treści na jednym ekranie i zwiększ swoją produktywność. Idealny do pracy z wieloma oknami, edycji wideo i oglądania filmów. Wysoka rozdzielczość WQHD: Ciesz się ostrymi obrazami i wyraźnymi detalami. Rozdzielczość WQHD zapewnia o 33% więcej miejsca na ekranie niż Full HD. Zakrzywiony ekran: Zanurz się w akcji i poczuj większy komfort oglądania. Zakrzywiony ekran o promieniu 1900R zapewnia naturalne pole widzenia i mniejsze obciążenie oczu. Szeroka gama kolorów: Zobacz żywe i realistyczne kolory. Monitor U3423WE obejmuje 98% gamy kolorów DCI-P3 i 99% sRGB, co zapewnia idealne odwzorowanie kolorów w projektach graficznych i multimediach. Łączność i ergonomia: Monitor posiada bogate wyposażenie w porty, m.in. USB-C, DisplayPort, HDMI i RJ-45. Możesz także regulować jego wysokość, pochylenie i obrót, aby zapewnić sobie komfortowe warunki pracy.
Dodatkowe funkcje:
Technologia ComfortView Plus: Redukuje emisję niebieskiego światła i chroni wzrok przed zmęczeniem. Funkcja EasyArrange: Ułatwia uporządkowanie okien na ekranie. Kompatybilność z uchwytami VESA: Możesz zamontować monitor na ścianie lub ramieniu monitora.

Specyfikacja:
Przekątna ekranu: 34,1"
Powłoka matrycy: Matowa
Rodzaj matrycy: LED, IPS Black
Typ ekranu: Zakrzywiony
Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 (UWQHD)
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 98%, sRGB: 100%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 mld
HDR: Nie
Czas reakcji: 5 ms (GTG)
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free), Filtr światła niebieskiego
Jasność: 300 cd/m²
Kontrast statyczny: 2 000:1
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Złącza:
HDMI - 2 szt.
DisplayPort 1.4 - 1 szt.
Wyjście audio - 1 szt.
RJ-45 (LAN) - 1 szt.
USB 3.2 Gen. 2 - 4 szt.
USB Typu-C - 1 szt.
USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.
AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 5W
Obrotowy ekran (PIVOT): Nie
Regulacja wysokości (Height): Tak
Zakres regulacji wysokości (Height): 150 mm
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): ~5° (do przodu/w dół), ~21° (do tyłu/w górę)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): ~30° (w lewo), ~30° (w prawo)
Możliwość montażu na ścianie - VESA: VESA 100 x 100 mm
Klasa energetyczna: F Pobór mocy podczas pracy: 31 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0,3 W
Kolor: Srebrny
Dodatkowe informacje:
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
Technologia Dell ComfortView Plus
Szerokość: 813 mm
Wysokość (z podstawą): 392 mm
Głębokość (z podstawą): 237 mm
Waga: 11,4 kg
Klasa C, Rozbita matryca, monitor sprzedawany na części, brak nogi w zestawie
Zdjęcia poglądowe
Produkt: Monitor Dell U3423WE 34" Klasa C, Rozbita matryca
