Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 1110.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | ELO |
| Model | ET2002L |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 20" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 FHD |
| Proporcja matrycy | 16:9 |
| Wyjście wideo | HDMI, VGA |
| Typ ekranu | Płaski |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 220 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | TFT |
| HUB USB | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia | Nie |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Brak |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor ELO Touch ET2002L FHD Dotyk 19,5" Klasa A |
Opis
Wyświetlacze o proporcjach 16:9 ułatwiają również organizację treści ekranowej w układzie poziomym. Szczelna obudowa i wodoodporny ekran dotykowy, który nie ulega zużyciu sprawiają, że monitor 2002L doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży, rozwiązaniach samoobsługowych i reklamie interaktywnej (Digital Signage).
Do monitora dostępny jest szeroki wybór przydatnych akcesoriów, które poszerzają zakres zastosowania urządzeń: czynik kart magnetycznych, czytnik kodów kreskowych, czytnik NFC, różne typy uchwytów montażowych (3 wysokości, podstawa podłogowa do pracy wolnostojącej), wyświetlacz znakowy VFD.

Specyfikacja:
- Marka: Elo
- Model: ET2002L
- Ekran dotykowy: tak
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Przekątna ekranu (cale): 20
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Kontrast statyczny (x:1): 1000
- Standard VESA: 100 x 100
- Powłoka matrycy: błyszcząca
- Złącza: HDMI, D-Sub (VGA)
- Typ matrycy: TFT
- Rodzaj podświetlania: LCD
- Jasność: 230
- Kolor: czarny
- Kod producenta: E396119
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskego, redukcja
migotania - Czas reakcji: 20ms
- Proporcje obrazu: 16:9
Klasa A
Gwarancja: 12 miesięcy
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Monitor ELO Touch ET2002L FHD Dotyk 19,5" Klasa A