Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 310.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | HP |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | B |
| Wielkość matrycy | 24" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 FHD |
| Proporcja matrycy | 16:9 |
| Wyjście wideo | DisplayPort, VGA, HDMI |
| Typ ekranu | Płaski |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kąt widzenia | 178° (h) 178° (v) |
| Jasność | 250 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia | Nie |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Noga VESA (zamiennik) w zestawie |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor HP P24G5 FHD 24" Klasa B, Noga VESA |
Opis
Ciesz się możliwością wydajnej pracy hybrydowej z panelem zapewniającym doskonałe widoki. Ten monitor IPS może pochwalić się rozdzielczością FHD i odświeżaniem na poziomie 75 Hz, co zapewnia wyraźny i płynny obraz.

Oczyść swój umysł i swoje biurko, dzięki monitorowi zaprojektowanemu do pracy w każdym miejscu. Eleganckie wąskie obramowanie z 3 stron, przemyślane prowadzenie przewodów i smukła podstawa z regulacją nachylenia zapewniają idealny widok ekranu.

Specyfikacja:
- Producent: HP
- Przekątna: 24 cali
- Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD) piksele
- Typ ekranu: płaski
- Częstotliwość odświeżania: 75 Hz
- Powłoka matrycy: antyrefleksyjna
- Typ matrycy: IPS
- Rodzaj podświetlenia: LED
- Obszar aktywny: 527 x 297 mm
- Jasność: 250 cd/m²
- Możliwość regulacji: pochył
- Ochrona oczu: Redukcja migotania, Filtr światła niebieskiego
- Klasa energetyczna: E
- Zużycie energii w trybie pracy: 15 W
- Złącza:
1x D-Sub 15-pin
1x DisplayPort
1x HDMI - Format obrazu: 16:9
- Kontrast: 1000:1
- Kąt widzenia w pionie: 178 °
- Kąt widzenia w poziomie: 178 °
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
- Kolor obudowy: czarny
- Szerokość: 538.9 mm
- Wysokość: 323.6 mm
- Głębokość: 51.4 mm
- Waga: 3.78 kg
- Standard VESA: 100 x 100
Klasa B, Matryca posiada wady w postaci rysek, prześwietleń, bad pixeli itp.
Gwarancja: 12 miesięcy
Noga zamiennik w zestawie
Zdjęcia poglądowe

Produkt: Monitor HP P24G5 FHD 24" Klasa B, Noga VESA