Ten produkt jest niedostępny.
Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 440.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Masz pytania? Zadzwoń 71 734 55 66
Dane techniczne
| Producent | Philips |
| Model | 288P6L |
| Stan produktu | Używany |
| Klasa produktu | A |
| Wielkość matrycy | 28" |
| Rozdzielczość | 3840x2160 4K |
| Proporcja matrycy | 16:9 |
| Wyjście wideo | DisplayPort, VGA, HDMI |
| Typ ekranu | Płaski |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Dotykowa matryca | Nie |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Kąt widzenia | 170 (h) 160° (v) |
| Jasność | 300 cd/qm |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100mm |
| Technologia wykonania matrycy | TN |
| Podświetlenie matrycy | LED |
| HUB USB | Nie |
| Głośniki | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia | Tak |
| Kabel sygnałowy | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Kabel zasilający | Brak kabla w zestawie, możliwość dokupienia osobno w tabelce pod ceną. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Uwagi | Brak |
| Zdjęcia poglądowe | Zdjęcia poglądowe |
| Pełna nazwa | Monitor Philips 288P6L 28" UHD 4K Klasa B Noga VESA |
Opis
Uniwersalny monitor Philips 288P6L 4K sprawdzi się doskonale zarówno w domu, jak i w biurze. Matryca o dużej rozdzielczości zapewni wyraźny obraz i wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy. Nowoczesna konstrukcja monitora stanowić będzie za to idealne uzupełnienie kompozycji na każdym stanowisku komputerowym.

Monitor Philips z matrycą o ultrawysokiej rozdzielczości i z technologią MultiView obsługuje szeroką gamę źródeł sygnału — tak w biurze, jak i w domu. Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i jednoczesne wyświetlanie obrazu z każdego z nich, dzięki czemu można na przykład sprawnie wykonywać w tym samym czasie wiele zadań na komputerze stacjonarnym i notebooku. Można też łatwoodzielić ekran na dwie części, aby jednocześnie oglądać mecz z dekodera i przeglądać strony internetowe albo śledzić najświeższe wiadomości z włączoną fonią w małym oknie, redagując jednocześnie wpis do swojego bloga.

Specyfikacja:
- Przekątna ekranu: 28"
- Powłoka matrycy: Matowa
- Rodzaj matrycy: LED, TN
- Typ ekranu: Płaski
- Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 (UHD 4K)
- Format obrazu: 16:9
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
- Odwzorowanie przestrzeni barw:
Adobe RGB: 67%
sRGB: 96% - Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 mld
- HDR: Nie
- Czas reakcji: 5 ms
- Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)
- Jasność: 300 cd/m²
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Kąt widzenia w poziomie: 170 stopni
- Kąt widzenia w pionie: 160 stopni
- Złącza:
1x VGA (D-sub)
1x HDMI
1x DisplayPort
1x Wyjście słuchawkowe
2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen. 1 - Głośniki: Tak
- Moc głośników: 2 x 3W
- Obrotowy ekran (PIVOT): Tak
- Regulacja wysokości (Height): Tak
- Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
- Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
- Możliwość montażu na ścianie - VESA: VESA 100 x 100 mm
- Kolor: Czarny
- Dodatkowe informacje: Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock)
- Szerokość: 662 mm
- Wysokość (z podstawą): 570 mm
- Głębokość (z podstawą): 275 mm
- Waga: 8,8 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Noga VESA ( Zamiennik )
Klasa B Klasa B, matryca może posiadać rysy, martwe piksele, plamki itp.

Produkt: Monitor Philips 288P6L 28" UHD 4K Klasa B Noga VESA