Nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 147,60 zł 147.60
Cena netto: 120,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający - Opis produktu

Dziś każdy posiada wiele urządzeń mobilnych, bez których prawidłowe funkcjonowanie we współczesnej, cyfrowej rzeczywistości jest praktycznie niemożliwe. Wysokiej jakości sprzęt, szybko się rozładowuje, a sytuacje, gdy trzeba wychodzić, a telefon lub odtwarzacz znajdują się na ostatniej „kresce” nie należą do rzadkości. Sprzęt mobilny – laptopy, tablety, telefony, odtwarzacze mp3 lub słuchawki bluetooth, trzeba ładować niezwykle często. W efekcie kolejka do gniazdka się powiększa, a ustalenie ważności co będzie miało dostęp jako pierwsze, pozbawia często możliwości skorzystania z funkcji innego sprzętu.

Rozdzielnik do zasilania

Rozwiązaniem, które wybierane jest coraz częściej jest rozdzielnik, który jest w stanie zasilać wiele urządzeń jednocześnie. Jest on podłączony do jednego gniazdka, w efekcie nie trzeba ustawiać posiadanych sprzętów w kolejce do ładowania. Nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający jest dodatkiem, który zdejmuje spory ciężar z barków nowoczesnego użytkownika. Od teraz nie musimy martwić się o poziom baterii naszych sprzętów, niezależnie od tego gdzie jesteśmy. Nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający można podłączyć do stacjonarnego gniazdka, wejścia samochodowego oraz slotu w samolocie lub pociągu. Dzięki temu, podczas podróży można szybko doładować priorytetowy sprzęt i dotrzeć do celu z całą baterią.

Wygodna podróż z mobilnym sprzętem

W czasie podróży pociągiem lub samolotem często dodatkowo pracuje się np. na laptopie, żeby nadrobić różnorodne zaległości i produktywnie wykorzystać czas. Dawniej nie było specjalnie możliwości podłączenia sprzętu do wewnętrznej sieci, a baterie nie trzymały najdłużej. W efekcie kilkugodzinny lot można było wypełnić jedynie w części efektywną pracą. Nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający pozwala szybko utrzymać sprawność sprzętu i wykorzystać go zarówno do pracy, jak i rozrywki. Lenovo to światowa marka, która dostarcza zaawansowanych rozwiązań technologicznych od wielu lat. Grono jej odbiorców nieustannie się powiększa, w efekcie wielotysięczne rzesze konsumentów na całym świecie z chęcią sięgają po nowe dodatki sygnowane znakiem Lenovo. Jest to marka, która dostarcza rozwiązań łączących w sobie jakość, wytrzymałość, szerokie spektrum działania oraz korzystną cenę. Nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający jest tego bardzo dobrym przykładem.

Zainwestować w jakość

Pragnąc być prawdziwie mobilnym z naszym sprzętem, warto zainwestować w nowy zasilacz Lenovo 90W slim AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający. Z pewnością będzie to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Nowy zasilacz od Lenovo oferuje więcej swobody na co dzień - pomaga utrzymać posiadany sprzęt na odpowiednich poziomach energetycznych oraz eliminuje poczucie, że nagle zostaniemy odcięci od świata, w panice szukając najbliższego gniazdka.

 

Fabrycznie nowe - w oryginalnych pudełkach Lenovo

Zasilacz Lenovo 90W AC / Air / Auto / USB / Wtyczka Europejska + kabel zasilający

Zasilacz Lenovo 90W AC
Zasilacz pasuje do wszystkich laptopów Lenovo z wtykiem:

okrągłym
Lenovo 90W AC złącze okrągłe

prostokątnym
Zasilacz Lenovo 90W AC złącze prostokątne

Lenovo 90W Ultraslim AC / DC Combo Adapter może jednocześnie zasilać komputer, telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzeń peryferyjne, gdy jest podłączony do standardowego gniazdka sieciowego lub gniazd dostępnych w samochodach i samolotach.

Jest to najmniejszy i najlżejszy zasilacz wielofunkcyjny Lenovo, więc z łatwością zmieści się do plecaka / torby / walizki.

Wysokość: 16 mm
Szerokość: 69 mm
Długość: 113 mm
Waga: 0.40 kg

gwarancja 12 miesięcy

Opinie o produkcie (0)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl