Super Cena
HP Chromebook 11A G6/AMD A4 9120C/4GB/32GB Flash/ChromeOS
HP Chromebook 11A G6/AMD A4 9120C/4GB/32GB Flash/ChromeOS
489,00 zł 397,56 zł
szt.

rrp

aep1

Obsługiwane płatności

obsługiwane płatności

ratki

Poleasingowy - co znaczy ten termin? 0
Poleasingowy - co znaczy ten termin?

Planujesz kupić laptopa, ale nie stać Cię na nowe urządzenie o rozsądnej wydajności? Obawiasz się sprzętu używanego, gdyż nie masz pewności co do jego historii i faktycznego stanu? Istnieje ciekawa alternatywa – komputer poleasingowy. Sprawdź już teraz, co kryje się pod tym pojęciem i dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie.

Sprzęt poleasingowy – co to znaczy?

Działalność wielu firm opiera się dzisiaj przede wszystkim na nowoczesnych i funkcjonalnych komputerach. Każdy przedsiębiorca chce się rozwijać i zwiększać swoją konkurencyjność, ale ograniczeniem są niewielkie zasoby finansowe. Z pomocą przychodzi leasing, który dla firm jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla kredytu.

Leasingowanie to nic innego jak wypożyczanie urządzeń od innej firmy (leasingodawcy) przez określony czas. To usługa, w ramach której przedsiębiorca zobowiązuje się opłacać niskie, miesięczne raty. Umowa zwykle jest podpisywana na maksymalnie kilka lat. Po jej wygaśnięciu komputery wracają do przedsiębiorstwa udzielającego finansowania i zazwyczaj są sprzedawane.

Tak właśnie narodziło się pojęcie „poleasingowy”. Oficjalnie nie występuje ono w naszym słowniku, ale bardzo się upowszechniło i skutecznie separuje od siebie dwie kategorie urządzeń używanych.

Komputer lub laptop poleasingowy vs używany

Czym w takim razie różnią się urządzenia poleasingowe od używanych i dlaczego warto się na nie zdecydować? Odpowiedź na to pytanie przygotowaliśmy w formie przejrzystej tabeli:

 

Urządzenia pochodzące z leasingu

Urządzenia używane od prywatnych sprzedawców

przystępna cena za stosunkowo nowe, wydajne komputery

za te same pieniądze można dostać dużo starszy i mniej funkcjonalny sprzęt

pewna historia (większość urządzeń poleasingowych pochodzi z biur, gdzie nie były intensywnie eksploatowane)

nie da się ustalić, jak sprzęt był traktowany i w jakim faktycznie jest stanie

laptopy pochodzące z leasingu i inne komputery są sprzedawane z gwarancją (u nas nawet 12-miesięczną!)

brak gwarancji sprzedawcy (czasem jedynie tzw. rozruchowa na kilka dni od zakupu)

Sprzęt poleasingowy to nie tylko komputery!

Decydując się na taki wybór, nie musisz skupiać się wyłącznie na laptopach i sprzęcie klasy PC. W ofercie naszego sklepu Cebit znajdziesz również inne urządzenia, w tym między innymi:

  • serwery,
  • drukarki,
  • monitory,
  • ultrabooki.

W tym przypadku również możesz liczyć na sprawdzony sprzęt, pochodzący z pewnego źródła. Laptopy, komputery i inne urządzenia poleasingowe zawsze sprzedajemy z długą gwarancją.

Nie ryzykuj, inwestuj w sprawdzone komputery poleasingowe

Największą zaletą kupowania takich urządzeń nie jest atrakcyjna cena, ale bezpieczeństwo inwestycji. Już dziś skorzystaj z naszej oferty i zamów laptop lub komputer stacjonarny w doskonałym stanie. Nasi pracownicy dokładnie testują sprzęt przed sprzedażą, czego najlepszym dowodem jest długa gwarancja.

Dzięki urządzeniom poleasingowym nie będziesz musiał zostawać w cieniu konkurencji. Przy stosunkowo niskim budżecie wyposażysz swoje biuro, sklep lub inny punkt usługowy w nowoczesny sprzęt komputerowy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl